|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 5.46
5 czerwca 2011 , Most nad Motławą, który jest budowany metodą nasuwania podłużnego. |
To chyba awanbek a nie elementy przęsła. Z prawej widać stemple podpierające szalunek (którego jeszcze nie ma). 2011-07-16 14:32:16 (14 lat temu)
Budowlańcem nie jestem stąd mój błędny opis. Akurat nie znam, się na tym. Dzięki i poprawiam :)) 2011-07-16 20:18:16 (14 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Na tej podstawie co stoją te stemple, będzie zdaje się stał jeden z dwóch pylonów, bo to będzie most wantowy. 2011-07-16 20:53:01 (14 lat temu)
|
|
Na stronie od 2011 marzec
15 lat 3 miesiące 14 dni |
![]() |
mosty
|