starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 5.95
Skomentuj zdjęcie
Cały cykl dotyczy d. Städtisches Krankenhaus czyli powojennej Akademi Medycznej a obecnie GUM-u. Te zdjęcia z budowy moga pochodzić z 1936 r. i później, kiedy władze (poprzez naciski NSDAP) postanowiły znacznie rozbudować dotychczasowy, nieco stary bo mający już 30 lat szpital.
2011-09-08 07:44:05 (14 lat temu)
mar
Na stronie od 2008 grudzień
17 lat 6 miesięcy 14 dni
Dodane: 7 września 2011, godz. 21:34:01
Rozmiar: 1024px x 545px
20 pobrań
2389 odsłon
5.95 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia mar
Obiekty widoczne na zdjęciu
szpitale
Dawniej: Stadtliche Krankenhaus
ul. Dębinki
więcej zdjęć (61)