|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.47
maj 2005 , Blok energetyczny BC-50 elektrociepłowni w Czechowicach Dziedzicach z dachu tej budowli robione były zdjęcia widokowe (ok. 55m wys.)Skomentuj zdjęcie
|
1 / 324sƒ / 4.9ISO 506mm
3 pobrania 2240 odsłon 5.47 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia szurens Obiekty widoczne na zdjęciu
Elektrociepłownia "Bielsko-Północ" - EC 2 więcej zdjęć (11) Zbudowano: 1975-1997 Elektrociepłownia EC 2 została wybudowana w latach 1975-1997 na Podlaryszu w południowej części Czechowic-Dziedzic. Razem z Elektrociepłownią Bielsko Biała - EC 1 stanowi Zespól Elektrociepłowni Bielsko-Biała. Zasila wodną sieć ciepłowniczą Bielska Białej i Czechowic Dziedzic. Energia elektryczna dostarczana jest do krajowego systemu energetycznego. Podstawowym paliwem jest węgiel kamienny, a w niewielkich ilościach olej opałowy i gaz ziemny. ul. Legionów więcej zdjęć (489) Dawniej: Darfstraße Osiedle Centrum-od numeru 83 do 121 nieparzyste,od 56 do 88 parzyste; Osiedle Czechowice Górne - od numeru 90 do 136 parzyste; Osiedle Dziedzice - od numeru 1 do 81 - nieparzyste i od numeru 2 do 54 parzyste; Osiedle Południe - od numeru 191 do końca nieparzyste i od numeru 138 do końca parzyste; Osiedle Tomaszówka - d numeru 123 do numeru 189 nieparzyste. |