starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 18 głosów | średnia głosów: 6

Kresy woj. śląskie powiat cieszyński Cieszyn Stacja kolejowa Czeski Cieszyn (Český Těšín) Przejście podziemne nr 1

20 kwietnia 2020 , Jedno z trzech wejścz do przejscia podziemnego przy ulicy Jabłonkowska.

Skomentuj zdjęcie
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-03-12 18:15:24 (2 lata temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-03-12 18:17:53 (2 lata temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-03-12 18:24:45 (2 lata temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-03-12 18:42:18 (2 lata temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-03-12 18:43:36 (2 lata temu)
vetinari
Na stronie od 2014 czerwiec
12 lat 0 miesięcy 8 dni
Dodane: 6 marca 2024, godz. 8:40:07
Autor zdjęcia: vetinari
Rozmiar: 2500px x 1657px
Aparat: Canon EOS 200D
1 / 100sƒ / 8ISO 10010mm
1 pobranie
835 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia vetinari
Obiekty widoczne na zdjęciu
Przejście podziemne nr 1
więcej zdjęć (16)
Zbudowano: 1962
Budowa przejścia podziemnego koło dworca kolejowego składała się z trzech etapów. Pierwszy etap przeprowadzono równolegle z elektryfikacją kolei w latach 1961 - 1964, przy czym budowę poprzedzało wyburzenie garaży poczty. Drugi etap przebiegał w latach 1995-1997 r. polegał na przedłużeniu przejścia, co umożliwiło połączenie z ul. Jabłonkowską. Natomiast trzeci etap z 2004 r. umożliwił bezbarierowe przejście pod ul. Dworcową.