|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 18 głosów | średnia głosów: 6
20 kwietnia 2020 , Jedno z trzech wejścz do przejscia podziemnego przy ulicy Jabłonkowska.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 6 marca 2024, godz. 8:40:07 Autor zdjęcia: vetinari Rozmiar: 2500px x 1657px Aparat: Canon EOS 200D 1 / 100sƒ / 8ISO 10010mm
1 pobranie 835 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia vetinari Obiekty widoczne na zdjęciu Przejście podziemne nr 1 więcej zdjęć (16) Zbudowano: 1962 Budowa przejścia podziemnego koło dworca kolejowego składała się z trzech etapów. Pierwszy etap przeprowadzono równolegle z elektryfikacją kolei w latach 1961 - 1964, przy czym budowę poprzedzało wyburzenie garaży poczty. Drugi etap przebiegał w latach 1995-1997 r. polegał na przedłużeniu przejścia, co umożliwiło połączenie z ul. Jabłonkowską. Natomiast trzeci etap z 2004 r. umożliwił bezbarierowe przejście pod ul. Dworcową. Stacja kolejowa Czeski Cieszyn (Český Těšín) więcej zdjęć (67) |