|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 5.78
Lata 1973-1976 , Drewnica, wiatrak holenderski z XVIII wieku. |
Dopisuję - nieistniejący bowiem spalił się w roku 1989. 2012-04-01 09:16:28 (14 lat temu)
do † Yanek: Widziałem fotki zgliszczy w necie. Poczułem się jakby to we mnie piorun strzelił, a nie w ten wiatrak. Wiatrak był uznawany za najcenniejszy wśród zachowanych w Polsce. 2012-04-01 13:54:33 (14 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: No niestety :( a tu też zdjęcie 2012-04-01 14:01:59 (14 lat temu)
|
|
Na stronie od 2011 sierpień
14 lat 10 miesięcy 10 dni |
![]() |
młyny
|