|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 26 głosów | średnia głosów: 5.37
15 października 2011 , Osamotniona kamienica przy ulicy SielskiejSkomentuj zdjęcie
|
Dodane: 16 października 2011, godz. 17:28:48 Autor zdjęcia: skrzypa Rozmiar: 1300px x 1250px Aparat: DSC-HX100V 1 / 400sƒ / 2.8ISO 1005mm
0 pobrań 1791 odsłon 5.37 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia skrzypa Obiekty widoczne na zdjęciu Sielska 17 więcej zdjęć (8) ul. Sielska więcej zdjęć (34) Dawniej: Am Wiesengrunde |