|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 6
październik 1938 , Zdjęcia zrobione tuż przed wkroczeniem do Czechosłowacji i po wkroczeniu, kiedy Dywizjon Rozpoznawczy obejmował miasto Pudłów-Wierzbice oraz stację kolejową Bogumin". Oddział motocyklistów jedzie drogą, z lewej widoczne tory kolejki wąskotorowej. |
|
Na stronie od 2019 wrzesień
6 lat 9 miesięcy 11 dni |