starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 18 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
fck
+1 głosów:1
Jak za małe, to mam max 6000px szerokości.
2011-11-26 14:34:42 (14 lat temu)
Danuta B.
+4 głosów:4
do fck: Dla mnie małe, drugie tyle proszę. Jak inni?
2011-11-26 14:56:17 (14 lat temu)
† Festung
+1 głosów:1
do fck: Adrianie, jak możesz dawaj większe!
2011-11-26 14:58:10 (14 lat temu)
fck
+1 głosów:1
do † Festung: Lepiej?
2011-11-26 15:31:31 (14 lat temu)
† Festung
+2 głosów:2
do fck: In Ordnung Herr General!
2011-11-26 15:56:05 (14 lat temu)
fck
+1 głosów:1
A czy ktoś się orientuje co to za autostradę planowali?
2011-11-26 19:27:42 (14 lat temu)
WW
+3 głosów:3
do fck: Miała iść druga, równoległa autostrada Wrocław-Zgorzelec przez tereny podgórskie. Przebieg chyba nigdy nie został dokładnie ustalony. Ten przedstawiony na mapie wydaje się mało racjonalny, sensowniej byłoby, gdyby taka odnoga obsługiwała także Świdnicę i Wałbrzych. Tak czy inaczej - imponujące, bo nie ulega wątpliwości, że zostałoby to wcześniej czy później zrealizowane. Państwo polskie nigdy jak dotąd nigdy nie zaproponowało takiej trasy nawet na poziomie koncepcyjnym.
2011-11-26 23:16:49 (14 lat temu)
Petroniusz
+3 głosów:3
do WW: Autostrada niedaleko Wałbrzycha i blisko Świdnicy i dalej w kierunku Kłodzka i Czech była planowana. Jest na planie z 1938.
2011-11-26 23:28:24 (14 lat temu)
fck
Na stronie od 2008 październik
17 lat 8 miesięcy 2 dni
Dodane: 26 listopada 2011, godz. 11:17:56
Źródło: inne
Rozmiar: 3900px x 2017px
109 pobrań
7199 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia fck
Obiekty widoczne na zdjęciu
Mapy i plany - dolnośląskie
więcej zdjęć (216)
Polska - mapy
więcej zdjęć (196)
Mapy i plany
więcej zdjęć (324)
Dawniej: Karten, Pläne