starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6

Kresy woj. dolnośląskie Wrocław Huby ul. Hubska Przebudowa linii tramwajowej

9 sierpnia 2025 , Tymczasowy przystanek tramwajowy. Między szynami widać pętlę indukcyjną przed wjazdem na odcinek jednotorowy.

Skomentuj zdjęcie
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-08-09 23:25:49 (10 miesięcy temu)
Neo[EZN]
+2 głosów:2
do Stanisław Goś: Tak, trochę "nieładnie" bo na Gwiaździstą wjechałem przez przejście dla pieszych na skrzyżowaniu Szczęśliwej z Gwiaździstą ale potem grzecznie czekałem na zielone, już na jezdni. Czekając podziwiałem kolumnę "zepsutych" samochodów na awaryjnych przy wjeździe do garażu Sky Tower :) A czy Ty przechodziłeś wtedy na światłach przez jezdnię, siedziałeś w samochodzie czy byłeś w jednym z tych "zepsutych" samochodów? :)

Akurat dzisiaj wyjątkowo jechałem bez kasku - został w domu po wizycie nad morzem i nie chciało mi się po niego wracać.
2025-08-09 23:36:40 (10 miesięcy temu)
Stanisław Goś
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Przechodziłem przez Gwiaździstą tam gdzie są światła na żądanie obok Sky Tower i szpitala :)))
2025-08-09 23:43:00 (10 miesięcy temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
do Stanisław Goś: Gratuluję bardzo dobrego wzroku i zdolności rozpoznawania twarzy :) Pamiętam że ktoś wtedy przechodził - chyba od Sky Tower w kierunku zachodnim.

Ja czasem sąsiada nie poznam kiedy się zamyślę albo mam zaspane oczy. Kilka tygodni temu wyjeżdżałem na rowerze spod domu i po skręcie w prawo na pierwszym skrzyżowaniu jechałem za jadącym bardzo wolno samochodem na czeskich tablicach rej. Samochód zjechał na lewo żebym go wyprzedził z prawej - tak jakby kierowca zabłądził i chciał zapytać o drogę. Podjeżdżam z prawej, otwiera okno i pyta się czy ja to Piotr H. Mówię, że tak i żeby zaparkował kawałek dalej. Okazało się, że to kolega którego nie widziałem ponad 25 lat - mieszkaliśmy obok siebie na Oficerskiej, przez jakiś czas był nawet chłopakiem mojej siostry. Uściskaliśmy się jak starzy dobrzy przyjaciele i potem przez godzinę rozmawialiśmy na środku ulicy. Okazało się, że... dalej jesteśmy sąsiadami tylko już w innym miejscu. Mieszkamy niecałe 100m w linii prostej od siebie i z mieszkań widzimy swoje okna. Mamy kontakt telefoniczny, e-mailowy, zaproszenie na kawkę... a ja do tej pory zastanawiam się jak mnie poznał po tylu latach, kiedy jechałem na rowerze w kasku i w okularach. Ja bym sam siebie nie poznał kiedy przeniósłbym się z 2000 roku do 2025.
2025-08-10 00:08:26 (10 miesięcy temu)
Neo[EZN]
Na stronie od 2001 wrzesień
24 lat 9 miesięcy 13 dni
Dodane: 9 sierpnia 2025, godz. 22:40:17
Autor zdjęcia: Neo[EZN]
Rozmiar: 4500px x 2943px
Aparat: NIKON Z 8
Obiektyw: NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S
1 / 100sƒ / 4.5ISO 25024mm
0 pobrań
415 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN]
Obiekty widoczne na zdjęciu
Przebudowa linii tramwajowej
więcej zdjęć (21)
ul. Hubska
więcej zdjęć (1501)
Dawniej: Huben Strasse