|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
październik 1938 , Żołnierze X Brygady Kawalerii Dywizjonu Przeciwpancernego Rzeszów na posterunku polskiej straży granicznej przy moście nad Odrą, w tle budynki w BohuminieSkomentuj zdjęcie |
0 pobrań 165 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Dana Obiekty widoczne na zdjęciu
Chałupki - Bohumín (Stary Bogumin) - polsko-czeskie przejście graniczne/most graniczny więcej zdjęć (29) Zbudowano: 1899/1960 Dawniej: austriacko-pruski most graniczny (Most Franciszka Józefa I), czechosłowacko-niemiecki/polsko-niemiecki most graniczny, polsko-czechosłowackie przejście graniczne Most oddany do użytku 4 października 1899 roku. |