|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6
1948 , Otwarcie linii tramwajowej do Pa-Fa-Wag-u (ul.Strzegomska) pod koniec 1948 roku.Skomentuj zdjęcie |
2 pobrania 3700 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN] Obiekty widoczne na zdjęciu
Linia tramwajowa do Leśnicy więcej zdjęć (144) ul. Średzka więcej zdjęć (781) Dawniej: Neumarkter Strasse, Breslauer Straße |