|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
1969 , Pętla tramwajowa Pelcowizna. Widok w kierunku wschodnim. |
Nie wiem, jakie dać źródło. Przykleiło się bez sensu, jak na razie. "Instagram" sie nie da :) 2026-05-27 17:10:13 (miesiąc temu)
Dzięki :) Właśnie się ogarnąłem i chciałem to dopisać :) 2026-05-27 17:19:35 (miesiąc temu)
do polskup: Dopisałem pod zdjęciem - standardowo w przypadku źródła "inne". 2026-05-27 17:19:51 (miesiąc temu)
do yani: Jasne. Przed chwilą wróciłem do domu z pasjonującej wyprawy i jeszcze nie myślę. 2026-05-27 17:23:23 (miesiąc temu)
do polskup: A tak w ogóle, to mam przyjemność Cię poinformować, że właśnie dostałeś rangę admina głównego - zadziała po przelogowaniu. Gratulacje! 2026-05-27 17:26:58 (miesiąc temu)
do yani: Dziękuję. Nie wiem tylko, czy podołam :) Poważnie. Te ostatnie g-burze sprawiają, że się trochę wycofuję. 2026-05-27 17:32:50 (miesiąc temu)
do polskup: Myślę, że Twoja dotychczasowa działalność wskazuje, iż podołasz. Ze swoim zdroworozsądkowym podejściem do innych użytkowników możesz zdziałać tu wiele dobrego. 2026-05-27 17:40:00 (miesiąc temu)
do polskup: Cieszę się i gratuluję, życzę wytrwałości, dalszej spokojnej, owocnej pracy, satysfakcji i mimo wszystko dobrej zabawy :) 2026-05-27 18:12:12 (miesiąc temu)
do polskup: Gratulacje. :) A co do burz - chyba najlepiej ignorować i robić swoje. Szkoda zdrowia na przejmowanie się. 2026-05-27 18:15:49 (miesiąc temu)
do verbensis: Jeśli chodzi o burze, to właśnie ćwiczymy rozganianie chmur.... ;-) 2026-05-27 18:20:15 (miesiąc temu)
do Dana : Serdecznie dziękuję. Bawię się świetnie, jestem w swoim żywiole. Mapy i zdjęcia :) 2026-05-27 18:21:06 (miesiąc temu)
do polskup: Nie masz innego wyjścia, jak mus to mus. Dlaczego Tobie ma być lżej niż innym ;-) A tak serio to zasłużyłeś na awans. 2026-05-27 18:21:52 (miesiąc temu)
do verbensis: Dzięki. To prawda, ale chyba zbyt empatycznie odbieram pewne negatywne emocje. Pracuję nad sobą :) 2026-05-27 18:23:52 (miesiąc temu)
do ZPKSoft: Dziękuję. Postaram się jakoś wdrożyć. I musicie mi wybaczyć, że czasem znikam. Zawsze wracam. 2026-05-27 18:28:36 (miesiąc temu)
do fantom: Szkoda tylko, że trzeba to co jakiś czas powtarzać... 2026-05-27 18:30:46 (miesiąc temu)
Ze względu na widoczny tramwaj typu N, jest to najpóźniej 1969. Poprawiłem tutaj i przy drugim zdjęciu. 2026-05-27 19:11:17 (miesiąc temu)
do polskup: Gratulacjie z mojej strony....kto inny jak nie Ty ☺☺☺ 2026-05-27 19:36:24 (miesiąc temu)
do vetinari: Dziękuję. Czuję się nieco onieśmielony :) 2026-05-27 19:45:27 (miesiąc temu)
do polskup: Pamiętam jak mi teź dodano tą obcjie admina głównego....z jednej strony się czulem naprawde zaścicony, ale odrazu uczulem teź tą odpowiedzialnoścz....najwięcej się obawialem źe coś zepsuje....naprz źe zlikwiduje swoją niezręćnością calą fotopolskę ☺☺☺ Naścięćie, niejest to tak proste, ktoś przy stwarzaniu tego portalu myślal o takych antitalentach jak ja i dodal dodatkowe zabiezpieczenia ☺☺☺ 2026-05-27 20:03:55 (miesiąc temu)
do polskup: Dołączam się do gratulacji i tak szczerze to wiedziałam od pierwszego dnia , że Twoja wiedza i kultura osobista dodadzą fotopolsce splendoru :) 2026-05-27 20:10:43 (miesiąc temu)
do vetinari: Mam identyczne odczucia. Mnie się udało już jako zwykłemu użytkownikowi wykasować pół dzielnicy znaczników :) Tym samym odkryłem tajną funkcję: skasowanie znacznika obszarowego koszem na śmieci skutkuje skasowaniem wszystkich punktów na obszarze tego znacznika... Tylko pytanie, czy taka funkcja jest potrzebna... 2026-05-27 20:12:15 (miesiąc temu)
do da signa: Nie ukrywajmy, byłaś moją "dobrą przedszkolanką", a i ja wiele się przez ten czas nauczyłem i to zarówno rzeczy merytorycznych, jak i takich społecznych, że tak to nazwę. Dziękuję. 2026-05-27 20:19:52 (miesiąc temu)
do polskup: Jak najbardziej słuszna decyzja, a komentarze (jak widać) ją potwierdzają. Gratuluję również i życzę powodzenia :-) 2026-05-28 06:32:42 (miesiąc temu)
do 4elza: Dziękuję. Mam nadzieję, że ogarnę nowe obowiązki. Bo na przykład dziś zaspałem :) 2026-05-28 07:03:08 (miesiąc temu)
do polskup: Karygodne ;-)... 2026-05-28 07:13:00 (miesiąc temu)
do 4elza: W pewnym sensie, bo wczoraj fociłem rudery zamiast pracować, więc dziś mniej czasu mogę poświęcić Fotopolsce, a szkoda. A tak już konkretnie: czy mam możliwość dopisywania miejscowości do listy? Jeśli tak, to chciałbym spełnić prośbę z forum, miejscowość się kwalifikuje, a ja nie umiem :) 2026-05-28 07:23:38 (miesiąc temu)
do polskup: Klikasz na swój nick, wybierasz z listy "narzędzia", po prawej - "dodaj miejscowość", wpisujesz nazwę, rozwijasz listę z województwami i akceptujesz. 2026-05-28 07:37:15 (miesiąc temu)
do polskup: W sensie, że zaspać w pierwszym dniu, na nowym stanowisku?... 2026-05-28 07:38:39 (miesiąc temu)
do 4elza: No właśnie. Tak się to zbiegło. Dzięki za wskazówki. 2026-05-28 07:49:08 (miesiąc temu)
do polskup: Jeszcze ja, jeszcze ja. ;-) Pech, powiedzmy, chciał, że wczoraj nie miałem szansy wypowiedzieć się. Miałem zablokowane dodawanie komentarzy. To się musiało kiedyś stać. I stało się. Już jesteś majster pełną gębą. Trzeba to jakoś oblać. ;-)) 2026-05-28 19:00:36 (30 dni temu)
do blaggio.: He he. Dzięki. Oblać można, tym czy owym... Pełna gęba to będzie jak się nauczę majstrować :) 2026-05-28 20:14:21 (30 dni temu)
To ja Wam powiem, że to jednak raczej... nie jest rok 1969! Bo w tym roku widocznego w tle wagonu nie było już w Warszawie! O ile oczywiście dobrze czytam jego numer :) 2026-05-28 21:56:19 (30 dni temu)
do lipton: 7?7. W środku chyba 0, ale nie jest to oczywiste. 2026-05-28 22:09:57 (30 dni temu)
do polskup: Gratuluje awansu i powodzenia na nowym stanowisku! 2026-05-28 22:20:19 (30 dni temu)
do elot360: Dziękuję :) 2026-05-28 22:41:18 (30 dni temu)
do polskup: Też mi się wydaje, że jest to #707, ale 100% pewności nie mam. 2026-06-06 20:44:21 (21 dni temu)
|
|
Na stronie od 2023 czerwiec
3 lata 0 miesięcy 11 dni |