|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6
22 marca 2026 , Pozostałości po budynku przy Janowskiej 3 - AD 2026. |
Coś pięknego, zalałbym szkłem 👍 Jednak trochę za ostre. 2026-06-01 19:48:46 (26 dni temu)
do Wacław Grabkowski: ok - coś pomyślimy :-) 2026-06-03 09:42:46 (25 dni temu)
do Wacław Grabkowski: Zmniejszyłem ostrość. Faktycznie, ja bez okularów to mogę pójść w tym względzie nieco za daleko. Notabene - ciekawy kontekst frazy "zalałbym szkłem". Do tej pory miałem inne skojarzenia :-) Język polski ma jednak nieskończone możliwości, zwłaszcza w umyśle literata :-) 2026-06-04 00:15:15 (24 dni temu)
do zygmunt_ra: Konstrukcja „zalałbym (jakiś obiekt) roztopionym szkłem” jest poprawna gramatycznie i logicznie. Oznacza to pokrycie obiektu płynnym, stopionym materiałem lub jego zatopienie. Z punktu widzenia fizyki, zalanie obiektu roztopionym szkłem wymaga spełnienia rygorystycznych warunków ze względu na specyfikę tego materiału. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami realizacji mojego odlotowego pomysłu 😉 2026-06-04 09:26:15 (24 dni temu)
do zygmunt_ra: Ja ciągle mam traumę po Wercyngetoryksie. Lubię Go. Gdybym mógł zalałbym szkłem prawdę o tym, że charyzmatyczny facet zgromadził takie siły, aby przeciwstawić się imperialistom. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: styl 2026-06-04 21:54:36 (23 dni temu)
do Wacław Grabkowski: Chyba jestem już zdemoralizowany, bo na hasło "zalać szkłem" pierwsze co mi przyszło do głowy to alkoholizacja w tym ekskluzywnym miejscu 2026-06-04 22:46:53 (23 dni temu)
do zygmunt_ra: No tak ...człowiek - legenda. Musiał niestety paść pod machiną Imperium i jej wodza. 2026-06-04 23:52:47 (23 dni temu)
do elot360: Ja nawet kiedyś podobnie zinterpretowałem popularne dziś powiedzonko "parcie na szkło" - jak usłyszałem je po raz pierwszy :-) 2026-06-04 23:55:47 (23 dni temu)
|
|
Na stronie od 2004 wrzesień
21 lat 9 miesięcy 25 dni |