starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6

Kresy woj. śląskie powiat tarnogórski Karchowice Stara podziemna wieża ciśnień

13 marca 2026 , Stara podziemna wieża ciśnień. Karchowice

Skomentuj zdjęcie
polskup
+3 głosów:3
Podziemna wieża - to brzmi dziwnie. Jak wyczytałem, są to ruiny wieży ciśnień.
2026-06-11 13:34:57 (16 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do polskup: Wyczytałem "podziemna". Gościu z którym rozmawiałem tez tak twierdził. Czekam na informację i może mi się uda tam wejść
2026-06-11 15:17:46 (16 dni temu)
do piotr brzezina : Ciekawa sprawa. Poczytałem też trochę o zabudowaniach wodociągu, które można zwiedzać.
2026-06-11 15:31:53 (16 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do polskup: Próbowałem ale tylko mi pozwolono polatać po placu
2026-06-11 15:40:07 (16 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Tam ponoć jest muzeum ze starymi pompami i rurami :)
2026-06-11 17:00:24 (16 dni temu)
do polskup: Jak obadam sytuację dam Ci znać
2026-06-12 08:14:04 (15 dni temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Czyli podziemny zbiornik na wzniesieniu. Funkcjonalnie odpowiada wieży ciśnień.
2026-06-12 08:54:13 (15 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Wejdę i się przekonam. Pole jest zasiane i nie ma jak się dostać, jak dostanę cynk to podczas oprysków może się udać tam podjechać. Chyba że paralotnią
2026-06-12 10:26:47 (15 dni temu)
Woj11
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Wiem, że wlasnych oczu nic nie zastąpi, ale
2026-06-12 10:36:50 (15 dni temu)
do polskup: Napisz do mnie na e-mail a ja Ci odpisze w sprawie zwiedzania muzeum tych wodociągów.
2026-06-12 12:53:18 (15 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do polskup: Załatwiłem wejście do wystawy tych urządzeń i nie tylko. Myślałem ze odpiszesz na e-mail, miałem dla Ciebie pewną propozycje. Nie odpisałeś, teraz to jest po ptokach.
2026-06-17 14:01:57 (10 dni temu)
polskup
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Przepraszam. I tak bym pewnie nie mógł :(
2026-06-17 17:31:37 (10 dni temu)
do polskup: Jak byś się umówił na dzień i godzinę to wtedy bym buczał . Możesz napisać z jakiego jesteś miasta ?, może być e-mail, bo ja nie mam dostępu do twojego a ty masz dostęp. Możemy pisać z fotopolski ale ja nie wieże temu e-mailowi, bo się na nim przejechałem.
2026-06-17 18:18:03 (10 dni temu)
piotr brzezina
Na stronie od 2011 listopad
14 lat 7 miesięcy 17 dni
Dodane: 11 czerwca 2026, godz. 13:03:05
Autor zdjęcia: piotr brzezina
Rozmiar: 4000px x 2435px
Aparat: NIKON D5600
Obiektyw: Tamron AF 18-200mm f/3.5-6.3 XR Di II LD Aspherical (IF) Macro (A14NII)
1 / 500sƒ / 11.0ISO 280200.0 mm (35 mm eq)
0 pobrań
174 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia piotr brzezina
Obiekty widoczne na zdjęciu