starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0

Kresy woj. śląskie Gliwice Sośnica ul. Żeromskiego Stefana Teren budowy

19 czerwca 2026 , Gliwice, ul. Sikorskiego 58 - teren budowy

Skomentuj zdjęcie
mamik
+3 głosów:3
Inwestycja ma adres od Żeromskiego 2-3 zdjęcia by wystarczyły skoro jeszcze nic się nie dzieje.
2026-06-21 09:40:22 (6 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do mamik: Jaki punkt regulaminu, mówi o ilości zdjęć ? Do 11 zdjęć pomnika (o którym wam wspominałem) tylko z przodu trochę mi brakuje.
2026-06-21 09:46:36 (6 dni temu)
yani
+4 głosów:4
do piotr brzezina :
Nie wszystko da się ująć w regulaminie. Ale jest coś takiego, jak zdrowy rozsądek.
2026-06-21 09:48:20 (6 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do yani: Musicie zacząć od siebie. Pokazuje zdjęcia które są nie zgodne z regulaminem a wy to olewacie bo ........ .
2026-06-21 09:54:27 (6 dni temu)
yani
+2 głosów:2
do piotr brzezina :
Czy Ty myślisz, że admini przeglądają wszystkie zdjęcia?? To, do którego link podałeś i sąsiednie, nie spełniają wymogów jakościowych. Zaraz się tym zajmę.
2026-06-21 09:58:44 (6 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do yani: Ja nie pisze że macie przeglądać wszystkie ,ale jeżeli Wam ktoś to pokazuje to się zajmijcie tym. Wy macie taka obsesję i szukacie tam gdzie wam ktoś (domyśl się)
2026-06-21 10:03:36 (6 dni temu)
Desperado
+1 głosów:1
Sześć lat i nic się na terenie budowy nie wydarzyło. Materiał na kolejnych 51 lat :) Tylko zdjęcia trochę monotonne :)
2026-06-21 10:36:08 (6 dni temu)
yani
+2 głosów:2
do piotr brzezina :
Staram się czytać wszystkie komentarze i reagować jeśli jest taka potrzeba. Z oczywistych względów nie zawsze jest to możliwe w 100%.
Przeciętnie inteligentny człowiek by to zrozumiał.
Co do obsesji, to zastanów się lepiej nad własną. Obrałeś sobie adminów jako cel ataków i tym się głównie zajmujesz na forum FP.
2026-06-21 10:39:41 (6 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Desperado: Parę dni temu już tam, wycinali chaszcze, ale skąd ty możesz to wiedzieć. Zdjęcia są monotonne to co miałem tam puścić kolorowa balony. Desperado (nie napisze Ci po imieniu bo nie wiem czy mi wolno) wy już nie wiecie co macie pisać.
2026-06-21 10:42:55 (6 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do yani: Tylu adminów jest na fotopolsce, tylko paru stałych pomaga, poprawia bez docinków, obrażania czy wyzwisk itd. Nie będę ich wymieniał bo wszyscy o tym wiedzą. Obrałem sobie was tzw. ( 5 + ) dlatego że macie duża wiedzę ale stosunek do ludzi poniżej (-), nie do wszystkich. Jesteście adm dla wszystkich fotopolan a nie wybrańców. Popieracie miedzy sobą (5+), wulgaryzmy, oskarżenia, wyzwiska polityczne, przekręty iitd. Kiedy z tym skończycie. Brakuje tu jednej Pani DB
2026-06-21 10:59:26 (6 dni temu)
yani
+2 głosów:2
do piotr brzezina :
No właśnie, to jest ta Twoja obsesja spiskowa...
2026-06-21 11:08:50 (6 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do yani: Czemu spiskowa, nie pozwolę siebie i innych na takie ubliżania. Drugi raz zrobił się taki spokój kilka dni nikt nikogo nie wyzywał itd. Ale jeden z was nie wytrzymał musiał swoje dodać ale przez inna osobę. To co napisał dla mnie było to obrazą i chamstwem. Nie po to za _______ łeb nastawiałem
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2026-06-21 11:17:18 (6 dni temu)
mamik
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Zamiast wypisywać te swoje bzdury to popraw nazwę obiektu. Wszystkie dane podałem w poprzednim komentarzu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-06-21 15:08:19 (6 dni temu)
do mamik: Nie znam się na tym, bo nie kapuje tego.
2026-06-21 18:48:46 (6 dni temu)
vetinari
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Mala uwaga, jeźeli ktoś z grupy 1+ coś zauwaźy, chyba warto odrazu reagować komentarzem pod zdjięciem, niź później uźywać podobne zdjięcia jako argument źe admini dzialają tylko wobec wybranych z grupy 1+......bez obrazy Piotrze, ale mnie osobiście się takie Twoje postępowanie poprostu niepodoba. Niezauwaźylem ostatnie lata źe bys się zajmowal pomocą wobec innych, opróć swojej grupy 1+ Bylo Twojim wyborem ijścz drogą męnczenika, to teraz niemiej dla grupy 5+ uwagy źe niedzialają tak jak Ty chceś...
2026-06-21 19:55:52 (6 dni temu)
PiotrW
+1 głosów:1
do vetinari: co to jest grupa 1+
2026-06-21 20:36:50 (6 dni temu)
Desperado
+1 głosów:1
do PiotrW: Mniejsza wersja 5+
2026-06-21 20:37:41 (6 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do vetinari: Masz dobrą pamięć ?. Zareagowałem do Ciebie w sprawie zdjęć nie nadających się na fp, jaka była twoja odpowiedź ?, czy ty zrobiłeś w tym temacie jakikolwiek ruch "Nie". Może się odezwą Ci co im pomagam (kilkanaście osób). nam nie potrzebne są rozgłosy. Czy wytykanie wam błędów i krętactw nazywasz mnie, męczennikiem, nie ośmieszaj się. Pisałem tu wyżej, ostatnio przestałem się wtrącać i krytykować, moje logo było tylko przy dodawaniu zdjęć, ale twojemu koledze było za długo i walną z grubej rury na mój temat nie dotyczącej fotopolski, tylko chamskie nie prawdziwe oskarżenia polityczne po raz trzeci. i wy to popieracie i ty mnie chcesz ustawiać . Jesteś cicho to źle, walczysz źle
2026-06-21 20:52:12 (6 dni temu)
vetinari
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Piotrze, sam sobie wybraleś...to jest kaźdego osobista sprawa. ja szanuje Twój wybór, natomiast niemoge przyjmować Twoje uwagy wobec tych, co na co dzień robią więcej niź tylko dodawają zdjięcia. Nazywaj tych ludzi jak chceś, ale niewyciągaj tylko to, co Ci pasuje do tego, źe bys publicznie pokazywal źe tak naprawde nik tutaj nic nieroby opróć prześladowania, obraźania i znichęcania......Bo to przecieź tak fajnie wygłąda na komentarzech...... Często do mnie zwracaś uwagy źe bym powrócil do tego, jaky bylem przed tym. A moźe to jest odwrotnie, moźe Ty sam się zmnienileś..
2026-06-21 21:01:40 (6 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do vetinari: Wystarczyło żebyś poczytał trochę komentarzy ze zrozumieniem , tu wyżej to nie pisał byś tych kłamstw. Dlaczego się nie odniosłeś do tego co napisałem w ostatnim komentarzu co boisz się Prośba, pisz prawdę
2026-06-21 21:13:35 (6 dni temu)
do Desperado: No i dalej nic nie wiem. Ale nie wazne
2026-06-21 21:14:45 (6 dni temu)
vetinari
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Jakie klamstwa ??? Moja uwaga dotyczyla twojego komentarza-cituje
Musicie zacząc od siebie. Pokazuje zdjięcia które są nizgodne z regulaminem a wy to olewacie bo.................. i pod źadnym z zalinkowanych zdjięć niewidze jakąś uwage z Twojej strony. Bo.......................brudna robota jest tylko dla przeznaczonych ??? Piotrze, odrazu uprzedzam, nadal Cie szanuje, ale juź Ci w tym wątku nieodpowiem...bo.....to jest bez sensu. I ja mam teraz swoją kawe i inną robote.....
2026-06-21 21:20:57 (6 dni temu)
elot360
+2 głosów:2
do yani: Ale ten zdrowy rozsądek jest różnie interpretowany, także przez wysoko postawionych Fotopolan z wieloma zasługami na rzecz portalu. Zresztą, sam na początku wszcząłem burdę o niemalże duplikowanie zdjęć i pomimo przyznania mi racji przez innych oraz robienie ze mnie durnia przez autora duplikacji, to się dalej dzieje, nikt nie reaguje a ja uznałem że szkoda psuć atmosfery. Z drugiej strony zwrócono mi kiedyś uwagę że wstawiam zdjęcia ze znikomą wartością historyczną, co mnie oczywiście oburzyło bo gdy jedni wrzucają duplikaty to inni nie mogą wrzucać czegoś mniej oczywistego?

W każdym razie, od dawna wychodzę z założenia że jeżeli mnie nikt się nie czepia to ja też powinienem się nie czepiać aby było po równo. Bo wybiórcze zwracanie uwagi jednym a jednoczesne ignorowanie tych samych zachowań u innych jest po prostu niesprawiedliwe i nikt na tym nie zyskuje
2026-06-21 21:25:16 (6 dni temu)
Desperado
+4 głosów:4
do PiotrW: Odpowiem szczerze, ja też nic nie wiem. Ciągle czytam u Piotra "zorganizowana grupa przestępcza 5+", podobno chodzi o adminów. Ale ja na fobiach nie znam się aż tak bardzo.
2026-06-21 21:52:34 (6 dni temu)
yani
+2 głosów:2
do elot360:
Właściwie to nie bardzo wiem czego oczekujesz, pisząc do mnie o niesprawiedliwości... Nawet Temida jest ślepa, a co dopiero ja. Wszystkich zdjęć na pewno nie obejrzę i wszystkich komentarzy pod nimi też nie przeczytam. Wszystkim nie da się niestety dogodzić, zawsze będzie ktoś niezadowolony - jak to w społeczeństwie.
2026-06-21 22:03:15 (6 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do yani: Tu nie chodzi o zdjęcia (Też), pomijam te krętactwa i inne sprawy. Jak możecie być ślepi i głusi na ubliżania, wyzwiska , przekleństwa, oskarżania polityczne. Tyle razy wam o tym pisze a wy nadal milczycie albo udajecie ze nic się ni dzieje. Byłem cicho i nagle jeb z grubej rury wyzwisko polityczne. Wy się boicie zareagować. Ja nie zaprzestane aż ten człowiek będzie ukarany i lepiej tu niż ....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2026-06-21 22:18:36 (6 dni temu)
yani
+2 głosów:2
do piotr brzezina :
Nie wiem o co Ci konkretnie chodzi, ale patrząc na cyrk jaki tu wyprawiasz, to się nie dziwię, że komuś nerwy puściły.
Obawiam się, że stracę cierpliwość i dostaniesz bana na komentarze.
2026-06-21 22:28:57 (6 dni temu)
Desperado
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Daj spokój, bo narodzi się jeszcze większy męczennik. Niech sobie pisze. Nikt tego nie rozumie a najlepsze, że sam Piotr też. Najbardziej mi się podoba : "...pomijam krętactwa i inne sprawy". I już nie pytam jakie ? Aby nie otrzymać ponownie konkretniej odpowiedzi : "Nie czytasz komentarzy ?" :)
2026-06-21 22:36:48 (6 dni temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do yani: Jedyna metoda, nie wygodny to bana, masz jeszcze inne nazwy. Nie wiesz o co chodzi ? to się ciągnie od paru lat. Teraz wiem na co ciebie stać "uniki" Mam nadzieję że nie usuniesz komentarza
2026-06-21 22:40:08 (6 dni temu)
yani
+1 głosów:1
do piotr brzezina :
Proszę Cie bardzo uprzejmie - idź już lepiej spać.
2026-06-21 22:43:08 (6 dni temu)
elot360
+2 głosów:2
do yani: Prawdę mówiąc, nie mam oczekiwań. Korzystając z okazji poruszanego tematu, chciałem wtrącić swoje trzy grosze w tej sprawie które siedzą we mnie "od dawna", ale nie było zbytnio okazji by się z tym uzewnętrznić. Natomiast chciałem dać Tobie w pewnym sensie "wskazówkę" z czego może (ale nie musi) wynikać oburzenie drugiej strony. Bo nic tak bardzo nie prowadzi do porozumienia jak zrozumienie obu stron
2026-06-21 22:49:36 (6 dni temu)
yani
+1 głosów:1
do elot360:
Problem w tym, że czasem z tej drugiej strony jest ściana, jak w powyższym przypadku.
2026-06-21 22:59:59 (6 dni temu)
elot360
+4 głosów:4
do yani: To swoją drogą. Jestem w stanie zrozumieć Piotra bo jak miałem tam z 13-16 lat to w podobnych przypadkach również bywałem ścianą do której bardzo trudno było się przebić. I też przy każdej okazji gdy się odzywały jakieś osoby które mi kiedyś "coś zrobiły" to zawsze rozdrapywałem rany przez brak poczucia sprawiedliwości.

Nie wiem co między wami zaszło i kiedy oraz ile jeszcze konkretnych osób jest w to zamieszanych (nie da się ukryć że tylko kontakt z poszczególnymi osobami działa jak płachta na byka), ale siedząc na FP od dawna jestem jednym z odbiorców tych "spektakli" i tak subiektywnie sądzę że Piotr tego cyrku nie robi "z premedytacją" bo lubi tylko rzeczywiście coś musiało się wydarzyć. Jednocześnie doskonale rozumiem twoje zmęczenie tematem oraz brak chęci szukania "genezy" tej niekończącej się afery, wywlekanej przy każdej lepszej sposobności. W tej formie to może trwać nawet do skończenia świata, jeśli po drodze jakimś zaskakującym zrządzeniem losu nie nastąpi jakiś przełom, którego wam z całego serca życzę
2026-06-21 23:12:23 (6 dni temu)
piotr brzezina
Na stronie od 2011 listopad
14 lat 7 miesięcy 17 dni
Dodane: 20 czerwca 2026, godz. 10:01:16
Autor zdjęcia: piotr brzezina
Rozmiar: 4000px x 2248px
Aparat: DSC-HX20V
1 / 640sƒ / 4.0ISO 1008.2 mm
0 pobrań
127 odsłon
0 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia piotr brzezina
Obiekty widoczne na zdjęciu
Teren budowy
więcej zdjęć (8)
Inwestor: Dom100 sp.z o.o.
ul. Żeromskiego Stefana
więcej zdjęć (92)