|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
15 czerwca 2026 , Ulica Sieroca w Dzielnicy Śródmieście w kierunku ulicy Obywatelskiej. Z lewej wjazd na teren Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ ul. Biernackiego 9. Brama wjazdowa do Oddziału Geriatrii i Medycyny Paliatywnej. W głębi dawna brama wjazdowa z portiernią i budynkiem magazynowym.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 24 czerwca 2026, godz. 8:31:39 Autor zdjęcia: Nemezis Rozmiar: 2008px x 1500px Licencja: Free Art License Aparat: Lumia 640 XL Dual SIM 1 / 159sƒ / 2.0ISO 643.8 mm (35 mm eq)
0 pobrań 33 odsłony 0 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Nemezis Obiekty widoczne na zdjęciu
Dawniej: Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego Dawna brama wjazdowa z portiernią więcej zdjęć (8) ul. Biernackiego Mieczysława więcej zdjęć (199) ul. Sieroca więcej zdjęć (123) |