|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 0 głosów | średnia głosów: 0
24 czerwca 2026 , „Galeria na Płocie” - wystawa prac artystycznych uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy (ŚDS), który funkcjonuje w ramach Charytatywnego Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia”. Ekspozycję prac zamocowano na ogrodzeniu przy Kościele Rektoralnym św. Judy Tadeusza przy ul. Abramowickiej. Na planszach prezentowane są różnorodne motywy – od pełnych kolorów grafik przedstawiających koty i zwierzęta, po pejzaże, architekturę, a także motywy roślinne.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 26 czerwca 2026, godz. 18:21:05 Autor zdjęcia: Nemezis Rozmiar: 1494px x 2000px Licencja: Free Art License Aparat: Lumia 640 XL Dual SIM 1 / 943sƒ / 2.0ISO 643.8 mm (35 mm eq)
0 pobrań 12 odsłon 0 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Nemezis Obiekty widoczne na zdjęciu Galeria na Płocie więcej zdjęć (17) Zbudowano: 2023 Galeria Na Płocie – twórczość uczestników ŚDS “Misericordia” Aktualnie prezentowana wystawa prac Galerii na Płocie powstała z okazji 25-lecia działania Środowiskowego Domu Samopomocy "Misericordia". W galerii umieszczono tablice z reprodukcjami prac wykonanych przez domowników. Ekspozycję prac zamocowano na ogrodzeniu przy Kościele Rektoralnym św. Judy Tadeusza przy ul. Abramowickiej 2L. Kościół rektoralny św. Judy Tadeusza - Lublin więcej zdjęć (29) Zbudowano: 1996-1998 ul. Abramowicka więcej zdjęć (775) |