|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6
Lata 2000-2005 , Warszawa (albo wariacje na temat) |
Piękny okaz:). 2012-06-02 10:27:07 (14 lat temu)
do Danuta B.: ... jeszcze zeppelina brakuje ;) 2012-06-02 10:29:24 (14 lat temu)
do Wiesław Smyk: Haha dokładnie :) 2015-01-14 12:49:30 (11 lat temu)
Zdecydowanie brakuje palmy! 2015-01-14 14:37:08 (11 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 19 dni |