|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 5.96
Lata 1955-1957 , Warszawa. Widok z ulicy Zapiecek na Rynek Starego Miasta. |
Pod domami strony Barssa widać podest. W tamtych czasach, w porze letniej, niedzielami odbywały się "zabawy ludowe". Były to zwykłe potańcówki, ale dla nas, dzieciaków - atrakcja niemała. Telewizji nie było, a do kina szło się raz na miesiąc, albo jeszcze rzadziej. 2012-06-20 18:16:12 (14 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 19 dni |