starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 5.65

Kresy woj. dolnośląskie Wrocław Gajowice ul. Zdrowa Osiedle "Kępa Staromiejska"

7 lipca 2012 , Osiedle zajmujące cały kwartał ulic. Zabudowane na planie kwadratu, z czterema bramami wjazdowymi, w każdej pierzei. We wnętrzu usytuowano dodatkowo dwa wolno stojące budynki. Teren b. ładnie zagospodarowany, mała architektura starannie zaaranżowana i pielęgnowana. Budynki są nowoczesne w formie. Dominuje elegancka szarość i beż z czerwonym akcentami na elewacjach.
Na parkingu zamontowane pałąki ze stali nierdzewnej i linki, po których ładnie idą pnącza. Trochę to uprzyjemni widok z okien.

Skomentuj zdjęcie
Bardzo ciekawe te pałąki, muszę przeflancować ten pomysł na gęsiniecki grunt.
2012-07-08 12:05:36 (13 lat temu)
Ładne Jaguary.
2012-07-08 12:18:34 (13 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Stania tam wypasiona:).
2012-07-08 15:58:36 (13 lat temu)
Oliwia
+1 głosów:1
Od lewej 2 Jaguary, Mercedes, chyba Kia C`eeda lbo Focus, Toyota RAV i inne badziewia.
2012-07-09 19:19:28 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Tylko problem w tym, że ptaszki będą te jaguary ... jak to się mówi dyplomatycznie ?
2012-07-09 19:56:44 (13 lat temu)
A kto bogatemu zabroni myć codziennie auto po zabrudzeniu materiałem pochodzenia biologicznego ;)?
2012-07-09 20:11:08 (13 lat temu)
do Oliwia: Biologiczny nie biologoiczny, ale toksyczny i żrrrrrący ;)
2012-07-09 20:47:46 (13 lat temu)
do Wiesław Smyk: U mnie pod pałąkami nie będzie stał Jaguar, chyba, że żywy :))
2012-07-09 21:28:02 (13 lat temu)
Wiesław Smyk
+1 głosów:1
do ZPKSoft: aaaa myslałem, że na parkingach w Gęsińcu chcesz to promować :):):) a to maja być pergole pod domem .
2012-07-09 22:19:49 (13 lat temu)
do Wiesław Smyk: Nie wyrażaj się ;)
2012-07-09 22:20:59 (13 lat temu)
do pawulon: Pod swoim domem chyba można no nie ?
2012-07-09 22:23:25 (13 lat temu)
Pałąki obrośnięte pnączami mają chronić samochody przed działaniem złośliwych sąsiadów (ale to w przyszłości). ;-)
2012-07-09 22:34:04 (13 lat temu)
Danuta B.
Na stronie od 2004 czerwiec
22 lat 0 miesięcy 6 dni
Dodane: 7 lipca 2012, godz. 22:51:29
Autor zdjęcia: Danuta B.
Rozmiar: 1600px x 1067px
Licencja: CC-BY-SA 3.0
Aparat: Canon EOS 5D
1 / 200sƒ / 9ISO 10017mm
0 pobrań
1228 odsłon
5.65 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Danuta B.
Obiekty widoczne na zdjęciu
Osiedle "Kępa Staromiejska"
więcej zdjęć (77)
Zbudowano: 2006
ul. Zdrowa
więcej zdjęć (113)
Dawniej: Lewaldstrasse, Engler Strasse
Ulicę wytyczono na terenie Wrocławskiego Towarzystwa Akcyjnego Mebli, Parkietów i Stolarstwa. Lewald, od którego wzięła nazwę ulica, był dyrektorem Towarzystwa Kolei Górnośląskiej. Od 12 października 1938 r. zmieniono nazwę na Englerstr. od rodziny organmistrzów - Englerów.