|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 5.65
7 lipca 2012 , Osiedle zajmujące cały kwartał ulic. Zabudowane na planie kwadratu, z czterema bramami wjazdowymi, w każdej pierzei. We wnętrzu usytuowano dodatkowo dwa wolno stojące budynki. Teren b. ładnie zagospodarowany, mała architektura starannie zaaranżowana i pielęgnowana. Budynki są nowoczesne w formie. Dominuje elegancka szarość i beż z czerwonym akcentami na elewacjach. |
Bardzo ciekawe te pałąki, muszę przeflancować ten pomysł na gęsiniecki grunt. 2012-07-08 12:05:36 (13 lat temu)
Ładne Jaguary. 2012-07-08 12:18:34 (13 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Stania tam wypasiona:). 2012-07-08 15:58:36 (13 lat temu)
Od lewej 2 Jaguary, Mercedes, chyba Kia C`eeda lbo Focus, Toyota RAV i inne badziewia. 2012-07-09 19:19:28 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Tylko problem w tym, że ptaszki będą te jaguary ... jak to się mówi dyplomatycznie ? 2012-07-09 19:56:44 (13 lat temu)
A kto bogatemu zabroni myć codziennie auto po zabrudzeniu materiałem pochodzenia biologicznego ;)? 2012-07-09 20:11:08 (13 lat temu)
do Oliwia: Biologiczny nie biologoiczny, ale toksyczny i żrrrrrący ;) 2012-07-09 20:47:46 (13 lat temu)
do Wiesław Smyk: U mnie pod pałąkami nie będzie stał Jaguar, chyba, że żywy :)) 2012-07-09 21:28:02 (13 lat temu)
do ZPKSoft: aaaa myslałem, że na parkingach w Gęsińcu chcesz to promować :):):) a to maja być pergole pod domem . 2012-07-09 22:19:49 (13 lat temu)
do Wiesław Smyk: Nie wyrażaj się ;) 2012-07-09 22:20:59 (13 lat temu)
do pawulon: Pod swoim domem chyba można no nie ? 2012-07-09 22:23:25 (13 lat temu)
Pałąki obrośnięte pnączami mają chronić samochody przed działaniem złośliwych sąsiadów (ale to w przyszłości). ;-) 2012-07-09 22:34:04 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2004 czerwiec
22 lat 0 miesięcy 6 dni |