starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 5.51

Kresy woj. dolnośląskie powiat karkonoski Szklarska Poręba Dzielnica Jakuszyce Jakuszyce - Harrachov - polsko-czeskie przejście graniczne

29 lipca 2012 , W tym miejscu znajdowało się przejście graniczne Polska - Czechy (Jakuszyce - Harrahov) - po wiacie nie ma śladu. Przejście znajdowało się ok. 200-300 na południe od granicy po stronie czeskiej.

Skomentuj zdjęcie
Można śmigać po jednej i drugiej stronie "Sudetenlandu" do woli...:)
2012-07-29 19:43:40 (13 lat temu)
do Dariusz Łukasik: ... i to jest świetne - można chodzić i jeździć przez granicę bez żadnych ograniczeń! Za granicą dużo nie bywałem ale zdziwiło mnie to, że wystarczy wyjechać 20-30km za granicę - np. w stronę Liberca lub zboczyć z głównych szlaków żeby nie zobaczyć już ani jednego auta z Polski.
2012-07-29 20:01:10 (13 lat temu)
Neo[EZN]
Na stronie od 2001 wrzesień
24 lat 9 miesięcy 13 dni
Dodane: 29 lipca 2012, godz. 19:39:38
Autor zdjęcia: Neo[EZN]
Rozmiar: 1350px x 897px
Licencja: CC-BY-SA 3.0
Aparat: NIKON D5000
1 / 200sƒ / 8ISO 20012mm
2 pobrania
1944 odsłony
5.51 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN]
Obiekty widoczne na zdjęciu
granice państwa
Architekt: Kazimierz Oziewicz
Zbudowano: lata 60.
Zlikwidowano: 2007
Dawniej: Jakuszyce - Harrachov - polsko-czechosłowackie przejście graniczne
Dzielnica Jakuszyce
więcej zdjęć (22)
Dawniej: Jakobsthal zu Schreiberhau, Jakuszec, Jakuszyce