|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 5.51
29 lipca 2012 , W tym miejscu znajdowało się przejście graniczne Polska - Czechy (Jakuszyce - Harrahov) - po wiacie nie ma śladu. Przejście znajdowało się ok. 200-300 na południe od granicy po stronie czeskiej.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 29 lipca 2012, godz. 19:39:38 Autor zdjęcia: Neo[EZN] Rozmiar: 1350px x 897px Licencja: CC-BY-SA 3.0 Aparat: NIKON D5000 1 / 200sƒ / 8ISO 20012mm
2 pobrania 1944 odsłony 5.51 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN] Obiekty widoczne na zdjęciu
Jakuszyce - Harrachov - polsko-czeskie przejście graniczne więcej zdjęć (14) Architekt: Kazimierz Oziewicz Zbudowano: lata 60. Zlikwidowano: 2007 Dawniej: Jakuszyce - Harrachov - polsko-czechosłowackie przejście graniczne Dzielnica Jakuszyce więcej zdjęć (22) Dawniej: Jakobsthal zu Schreiberhau, Jakuszec, Jakuszyce |