|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 11 głos | średnia głosów: 5.61
1 sierpnia 2012 , Most kolejowy na Kanale Ulga z "kibelkiem" jadący w kierunku RaciborzaSkomentuj zdjęcie |
Dodane: 10 sierpnia 2012, godz. 21:37:59 Autor zdjęcia: Dominik C. Rozmiar: 1725px x 1143px Aparat: NIKON D5100 1 / 160sƒ / 11ISO 10042mm
4 pobrania 1306 odsłon 5.61 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Dominik C. Obiekty widoczne na zdjęciu Most kolejowy na kanale Ulgi więcej zdjęć (14) Most o kratownicowej konstrukcji na linii Racibórz-Kędzierzyn Koźle. Linia została oddana do użytku w 1846 roku. Most wybudowano w latach 30. XX wieku, kiedy szlak kolejowy został przecięty nowowykopanym Kanałem Ulga Kanał Ulgi więcej zdjęć (10) Zbudowano: 1941 Wybudowany w latach 1934-1941 Kanał Ulgi stanowi odnogę Odry, zabezpieczającą centrum Raciborza przed powodzią. Kanał odchodzi od głównego koryta rzeki na wysokości Sudołu, by połączyć się znowu w Miedoni Rzeka Odra (Racibórz) więcej zdjęć (58) |