|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 5.17
13 kwietnia 2009 , Budynek po dawnym przejściu granicznym Kaczyce-Karwina. Jak widać, nie tylko szlabany, ale i tabliczki z godłem po wejściu do strefy Schengen zniknęłySkomentuj zdjęcie
|
1 pobranie 4543 odsłony 5.17 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia ŁAPA Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 1960/1996 Zlikwidowano: 1985/2007 Dawniej: Kaczyce Górne - Karviná Ráj - polsko-czechosłowackie przejście graniczne ul. Polska (Polská) więcej zdjęć (14) |