starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 16 głosów | średnia głosów: 5.33

Kresy Pocztówki kuriozalne

Lata 2005-2010 , Park w Ostrzeszowie z ławeczką dla zakochanych emerytów.

Skomentuj zdjęcie
Danuta B.
+2 głosów:2
Autor tej składanki przesadził. Do tego po amatorsku umieszczony napis, nie trzyma poziomu. Dla mnie kuriozalna:).
2012-11-27 22:14:22 (13 lat temu)
WW
+4 głosów:4
do Danuta B.: To jakaś groteska jest.
2012-11-27 22:28:27 (13 lat temu)
do Danuta B.: Ale chciał dobrze, a nawet lepiej. Jak wyszło tak wyszło,ale dobre chęci się liczą. Tylko nie mogę sobie przypomnieć, cóż takiego jest wybrukowane właśnie takimi dobrymi chęciami?...
2012-11-28 04:02:43 (13 lat temu)
Kicz, nic więcej...ale my w dużej części społeczeństwa kicz lubimy
2012-11-28 05:43:23 (13 lat temu)
Danuta B.
+2 głosów:2
Zastanawiam się nad sensem zamieszczania takich pocztówek, które mają niewielką wartość poznawczą. Nie chodzi o to, by pokazać wszystkie wydane widokówki, to nie strona kolekcjonerska. Do przedyskutowania.
2012-11-28 09:36:40 (13 lat temu)
WW
+2 głosów:2
do Danuta B.: Popieram. Generalnie na stronie dominuje tendencja inkluzywna (nawet jak nie na temat, to i tak niech będzie, serwer jest przecież pojemny) a nie ekskluzywna, co niestety odbija się negatywnie na jakości zbiorów i ich przejrzystości. Powyższa pocztówka ma za to spore walory komediowe, to jej trzeba oddać.
2012-11-28 09:41:52 (13 lat temu)
do Danuta B.: A ja jestem za - to także rzecz "wartościowa" choć kiczowata i budząca skrajne emocje. Takie koszmarki pocztówkowe są swoiście pojętymi "perełkami" fotografii i fotoszopa. Ja bym zostawił
2012-11-28 10:03:00 (13 lat temu)
WW
+3 głosów:3
do bonczek_hydroforgroup: To są perełki fotografii i photoshopa, ale czy to jest w istocie kryterium umieszczania rzeczy na FP?
2012-11-28 10:04:38 (13 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
+4 głosów:4
do WW: Za chwilę znowu zacznie się rzeźnia co i jak umieszczać. Tak naprawdę umieszczamy tu już wszystko więc temat zamknięty miesiąc temu. Psy, wózki, gołębie, fotopolan w akcji, wydarzenia, obrazy, itd.....Dajmy oceny i niech zdjęcie się samo broni
2012-11-28 10:16:23 (13 lat temu)
WW
do bonczek_hydroforgroup: Może i dla Ciebie zamknięty.
2012-11-28 11:38:50 (13 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
+1 głosów:1
do WW: No to nakręcaj go na nowo jeśli nie możesz się powstrzymać. Pocztówka spełnia podstawowe warunki regulaminu. Miejsce, punkt odniesienia, dokładna lokalizacja, czas....
2012-11-28 12:59:11 (13 lat temu)
WW
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Zauważ, że to nie ja wywołałem temat, to po pierwsze. A po drugie to fakt, że kiedyś odbyła się nierostrzygnięta dyskusja nad adekwatnością jakiegoś zdjęcia, nie oznacza, że to jest teraz temat tabu - jak sugerujesz - i każdy może wrzucać na portal co chce. I mówię to ogólnie, a nie tylko a propos powyższej fotografii, bo bywają znacznie mniej na temat.
2012-11-28 13:16:11 (13 lat temu)
do WW: Tak tu się zgadzam...jest zdecydowanie więcej kwasów.
2012-11-28 13:18:55 (13 lat temu)
Danuta B.
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Przepraszam, musiałam wyjść. Wracam do tematu, który sama wywołałam. Jedna pocztówka więcej, jedna mniej... Ta mnie tak w pierwszym momencie rozbawiła, że dałam wysoką ocenę, na którą nie zasługuje.
Apeluję tylko do naszych kolekcjonerów, by z rozwagą selekcjonowali widokówki dodawane na stronę. Panowie i panie - jedziemy dalej!
2012-11-28 15:09:18 (13 lat temu)
Julo
+2 głosów:2
do Danuta B.: Danuta dała Wam po głowie, koledzy... Dziękuję Ci, Danusiu za to trzaśnięcie batem, nasz wóz musi jechać, w końcu konkurencja nie śpi!
2012-11-28 15:54:21 (13 lat temu)
do Danuta B.: No to muszę się poważnie nad tym zastanowić. Mam taką czteropolówkę z 1915 roku wysłaną do Drezna z Breslau, na odwrocie pisaną ołówkiem i pięciopolówkę z lat 60 - tych z widokiem ,,kłodzkim" wysłaną do stolicy na ulicę Dolną. Obie kupione w zeszłą niedzielę na Giełdzie Staroci przy Hali Stulecia. Te dostałem na mikołaja, ale sam też kupiłem inne cztery sztuki. Chyba nie będą kuriozalne, co najwyżej zdublowane ale oryginalne, bo nie buszuję po aukcjach :)
2012-12-01 01:28:03 (13 lat temu)
Generalnie ... pozytywne, irracjonalne obrazowanie tematu. Emeryci zakochani ... w papieżu (za chwil kilka - świętym papieżu) i oto on się wyłania w monstrualnym rozmiarze. Śmieszniej byłoby już chyba, gdyby dłoń jego spoczywała na latarni.
2014-04-26 22:23:04 (12 lat temu)
fantom
+6 głosów:6
do † Zofia Paliblant: Mnie to ujęcie przypomina japońskie filmy z Godzillą.
2014-04-26 22:31:40 (12 lat temu)
Mariusz Brzeziński
Na stronie od 2011 sierpień
14 lat 10 miesięcy 10 dni
Dodane: 27 listopada 2012, godz. 21:52:53
Rozmiar: 460px x 660px
6 pobrań
1997 odsłon
5.33 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Mariusz Brzeziński
Obiekty widoczne na zdjęciu
Pocztówki kuriozalne
więcej zdjęć (97)