|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 5.26
listopad 2008 , Foto-małpka z 2008 r. Zbulwersowały mnie wtedy okna wymienne w prawej klatce schodowej. Rozumiem, ze zimne luksfery wymieniono na cieplejsze okna, ale... Można to było zrobić inaczej. |
Postscriptum: Powymieniano okna w pozostałych bramach i... są ze 4 różne rodzaje. Pięęęęękne. 2015-04-21 15:08:12 (11 lat temu)
do Licho: Powinno się za to przysalać konkretne kary. Teraz każdy sobie wymienia okna na jakie mu się podoba, a budynki wyglądają dzięki temu groteskowo. Ciekawe czy w tym przypadku mieszkańcy robili to prywatnie czy też to dzieło spółdzielni. 2015-04-21 17:32:08 (11 lat temu)
do Cristoforo: To części wspólne są, więc na własną rękę tego nikt nie robił. Pytanie, jaki jest status własnościowy tych budynków, każda brama inaczej sugeruje wspólnoty, po jednej na bramę. 2015-04-21 17:41:06 (11 lat temu)
|
|
Na stronie od 2004 czerwiec
22 lat 0 miesięcy 6 dni |