|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 5.48
9 września 2012 , Huta Batory od strony ul. Stefana Batorego. |
Coś dla Danuty B. 2013-04-02 23:25:13 (13 lat temu)
do † Festung: Znaczy się jej huta? ;)) 2013-04-02 23:35:37 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 9 dni |
![]() |
zakłady przemysłowe
|