|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 5.39
13 kwietnia 2013 , Obawiałem się, że tej pokrywy już nie ma (w pobliżu jest skup złomu i kręci się tu mnóstwo "dziadków-złomiarzy") - jak widać jest! Świetna pamiątka po rozbudowie ulicznej pętli tramwajowej ok. 1943 roku o dodatkowe tory dla tramwajów towarowych. |
Niezły postęp w dziedzinie fotografii! Tak było kilka lat temu: 2013-09-14 07:58:29 (12 lat temu)
Noe wytłumacz mi ( dodatkowe tory dla tramwajów towarowych.) dlaczego dodatkowe? Zaciekawiło mnie to. 2013-09-14 10:25:56 (12 lat temu)
do piotr brzezina : Spójrz na mapki w artykule - - do istniejącej od ok. 1929 roku pętli ulicznej Szpitalna - Tęczowa - Zdrowa około 1943 roku dobudowano dwie "odnogi" dla tramwajów towarowych. 2013-09-14 10:57:48 (12 lat temu)
|
|
Na stronie od 2001 wrzesień
24 lat 9 miesięcy 13 dni |
![]() |
nieużywane torowiska
|