|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 5.33
4 maja 2013 , Baszta Narożna od strony wewnętrznej. |
Ale dziwadełko. Budynek wyglądający jak blok z czasów PRL "wtopiony" w ściany baszty. 2013-05-04 21:18:46 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Efekt dla mnie osobiście przyjemny. 2013-05-04 23:00:57 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Baszta zabudowana była duuuuużo wcześniej ale pewnie były drewniane stropy i w ogóle sporo drewna a to nie przetrzymało marca 1945 r. Kiedy harcerze objęli cały Dwór Miejski na swą siedzibę, to i przebudowano Basztę Narożną a jako że oryginalne 3 ściany się zachowały zaś reszta i tak była przez wieki zabudowana wedle aktualnych potrzeb, więc nie było tu żadnego "ciśnienia" że coś zostanie wykonane "wbrew" historii. 2013-05-05 10:16:43 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2011 marzec
15 lat 3 miesiące 14 dni |
![]() |
baszty
|