|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1967-1969 , Szczecin-Dąbie. "Przystań jachtowa KS Pogoń". |
Pytanie do speców zajmujących się regionem. Czy zdjęcie było zrobione na terenie dzisiejszej Mariny Pogoń ?. Patrząc na mapę satelitarną i porównując z widocznym na zdjęciu kanałem wyjściowym, wygląda to raczej na basen przy obecnej Sp. z. o.o. Skaut. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta 2013-05-20 22:45:54 (13 lat temu)
Tak, przystań "Pogoni" była na Dębskiej Strudze przy obecnym "Skaucie". Przesunąłem znacznik. 2013-05-20 22:57:02 (13 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Dzięki. Ale co z obiektem ? 2013-05-20 22:59:52 (13 lat temu)
OK. Już się połapałem. Pozmieniam. 2013-05-20 23:03:00 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 19 dni |
![]() |
przystanie
|