|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 17 głosów | średnia głosów: 5.89
5 maja 2013 , Niebieskie ptaki. |
ten gołąb to zapewne prezent, dla mnie, za który dziękuję albo - prowokacja. 2013-06-02 10:32:14 (13 lat temu)
do x xx: Traktuj jako prezent i wyraz sympatii :) A może założymy wraz z Markiem frakcję Fotogołębiarzy na Fotopolsce? Spójrz na zdjęcia i dyskusje: Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzupełnienie wypowiedzi 2013-06-02 12:31:51 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2011 maj
15 lat 1 miesiąc 21 dni |