|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 5.76
Lata 1939-1945 , Pozdrowienia z Moszczenicy, obecnie dzielnicy Jastrzębia. Widoczne m.in. zabudowania dworca kolejowego (prawy dolny róg) MrTom: W lewym górnym rogu szkoła podstawowa nr 16 przy ulicy Komuny Paryskiej. Budynek szkoły budowany był w latach 1929-1935. |
W lewym górnym rogu szkoła podstawowa nr 16 przy ulicy Komuny Paryskiej. Budynek szkoły budowany był w latach 1929-1935. 2009-07-17 21:53:12 (16 lat temu)
Dlaczego to przypisano do Orzesza?. Widokówka jest dobrze opisana jako Jastrzębie. 2016-02-08 17:06:48 (10 lat temu)
do ritterswalder: Bo stacja kolejowa jest dopisana do linii kolejowej, co jest prawidlowe. 2016-02-08 17:17:42 (10 lat temu)
|
|
Na stronie od 2006 styczeń
20 lat 5 miesięcy 13 dni |
![]() |
stacje
|