starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 18 głosów | średnia głosów: 5.87

Kresy woj. śląskie Częstochowa Stare Miasto ul. Mielczarskiego Romualda Mielczarskiego 27

12 lipca 2013 , Mielczarskiego 27, klimatyczne są te częstochowskie podwórka.

Skomentuj zdjęcie
Arkadiusz K. (Arro)
+2 głosów:2
Częstochowa jakiej nie znamy...
2013-09-11 19:41:19 (12 lat temu)
Neo[EZN]
+3 głosów:3
do Arkadiusz K. (Arro): ... wystarczy zejść parę metrów z głównego szlaku :) Tutaj turysta nie zagląda, Fotopolanin tak.
2013-09-11 20:02:38 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Szczerze mówiąc mam tam niespełna 60km a nie pamiętam kiedy ostatnio byłem :) Aż wstyd - jak na Fotopolanina ;)
2013-09-11 20:16:49 (12 lat temu)
Danuta B.
+4 głosów:4
Podwórza są najpiękniejsze (piękne inaczej, oczywiście), malownicze:).
2013-09-11 21:26:32 (12 lat temu)
Danuta B.
+4 głosów:4
do Danuta B.: Tu się rodzi nasz wspólny, fotopolski slang. Nie chcąc urazić właściciela piszemy, że malowniczy:). A kiedy na zdjęciu totalne dziadostwo, zaś w popisie podziękowania dla właściciela za możliwość focenia pałacu/obiektu - wtedy, wiadomo, powstrzymujemy się od krytyki. Musimy używać eufemizmów, bo nas za kilka lat nigdzie nie wpuszczą za totalną krytykę:).
2013-09-11 22:44:26 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Ja tam jestem kilka razy w roku - jadło i posłanie mam za darmo, tylko na paliwo trzeba się zrzucić. Jeszcze kilka wypadów i Częstochowa będzie jednym z lepiej "obfoconych" miast w regionie. Dla mnie tam są świetne klimaty - pisząc w naszej, fotopolskiej nomenklaturze o której wspomniała poniżej Danusia.
2013-09-11 23:21:29 (12 lat temu)
do Danuta B.: No więc właśnie - dlatego jeśli widzę otwartą bramę to często zaglądam do środka - tym bardziej, że w tych terenach podwórka zupełnie inne niż nasze, dolnośląskie.
2013-09-11 23:27:21 (12 lat temu)
Andrzej G
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Wstyd, wstyd.

Dla mnie też wstyd, że sam tam nie zaglądam.
2013-09-14 09:26:44 (12 lat temu)
Neo[EZN]
+3 głosów:3
do Andrzej G: Do Częstochowy póki co zaglądali chyba tylko Wrocławianie, Nie mamy najbliżej ale daleko też nie jest no i mamy tam rodziny więc jest dodatkowa motywacja, żeby je odwiedzać ;)
2013-09-14 10:59:38 (12 lat temu)
Neo[EZN]
Na stronie od 2001 wrzesień
24 lat 9 miesięcy 13 dni
Dodane: 11 września 2013, godz. 19:07:05
Autor zdjęcia: Neo[EZN]
Rozmiar: 1500px x 1001px
Aparat: NIKON D800E
1 / 400sƒ / 6.3ISO 12524mm
2 pobrania
1059 odsłon
5.87 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN]
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Mielczarskiego Romualda
więcej zdjęć (13)