|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 5.44
kwiecień 2013 , Galeriowiec z okresu Wiesława, na narożnej działce nr 23. Przed wojną była tu piękna willa . |
Za Niemca było tu, podobnie jak wszystkich kreuzach tego regionu, ładne rondko. Pozostało tylko jedno, przy al Jarzębinowej---> 2013-09-26 23:11:36 (12 lat temu)
|
|
Na stronie od 2004 czerwiec
22 lat 0 miesięcy 6 dni |