starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 5.4

Kresy woj. mazowieckie Warszawa Śródm. Południowe pl. Zbawiciela Tęcza

1 października 2013 , Tęcza..notorycznie i systematycznie podpalana.

Skomentuj zdjęcie
bonczek_hydroforgroup
+3 głosów:3
Właśnie spłonęła 5 raz.....
2013-11-11 17:13:05 (12 lat temu)
† Festung
+2 głosów:2
Własnie podają przez radio, że zadymiarze ją podpalili i nie dopuścili strażaków...
2013-11-11 17:17:51 (12 lat temu)
Rado-NDM
+5 głosów:5
do bonczek_hydroforgroup: A twórczyni podkreślała, że tym razem będzie ognioodporna. Szkoda bo naprawdę ludzie się napracowali przy niej, pokazywane było w TVP Warszawa jak przygotowywali te sztuczne kwiatki, którymi było wypełnione mnóstwo pudeł. Ja to się tylko zastanawiam czy dożyję czasów, że w Warszawie nie będzie miejsca na takie cyrki niewyżytej chuliganerii.
2013-11-11 21:25:56 (12 lat temu)
† ML
+1 głosów:1
do Rado-NDM: Jakby trudno było przewidzieć, że jedenastego stanie się obiektem pożądania zadymiarzy. Można było wyremontować jutro i stałaby przez cały rok, do następnego jedenastego. Durni są nie tylko zadymiarze, chyba, że chodziło o to, aby pokazać w telewizji...
2013-11-12 00:39:10 (12 lat temu)
† Yanek
+1 głosów:1
do † Festung: Hmm, na FB jest też takie zdjęcie
2013-11-12 08:59:14 (12 lat temu)
Jarosław Budyta
+2 głosów:2
do Rado-NDM: No właśnie jeszcze nie zdążyli jej uodpornić na ogień. w tym tygodniu mieli to zrobić.
2013-11-12 11:23:42 (12 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
+3 głosów:3
do † ML: Nie można warunkować jakichkolwiek działań w mieście od humorów narodowców czy kiboli....to byłoby po prostu chore.
2013-11-12 12:21:38 (12 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: No to teraz miasto zdrowo wyda 60 tys. bo na pewno żaden z tych idiotów-podpalaczy nie zapłaci nawet, jeśli złapano jednego z drugim. A co do humorów. Moim zdaniem jest to sprawa "programowa" tych gamoni i to można było przewidzieć.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: styl
2013-11-12 14:06:01 (12 lat temu)
WW
+3 głosów:3
do † ML: To prawda, można było przewidzieć, co nie zmienia faktu, że cała odpowiedzialność spada na bydło.
2013-11-12 14:50:55 (12 lat temu)
† ML
+3 głosów:3
do WW: Masz rację i plusa. Tego tatałajstwa nie wyeliminuje się jeśli będzie obowiązywać "ochrona danych osobowych". W Stanach, w tym kraju rozbuchanej demokracji, gdy student chciał wejść na mecz z puszką piwa, następnego dnia w lokalnej gazecie ukazała się o tym informacja wraz z jego dossier. I potem wcale nie uchodził za bohatera. Ja wiem, że części tych gnojków to "wisi", ale sporo z nich zastanowiłoby się mając w perspektywie obejrzenia siebie w gazecie bez czarnego paska na oczach wraz z informacją jaki wyrok zasądziło mu kolegium. Anonimowość jest najlepszą pożywką dla takich zachowań.
2013-11-12 22:23:36 (12 lat temu)
WW
+2 głosów:2
do † ML: Sama prawda.
2013-11-12 22:24:44 (12 lat temu)
do WW: Żeby jeszcze sędziów nauczyć, że żaden czyn wbrew prawu nie jest o znikomej szkodliwości. Jeżeli każde złamanie prawa będzie karane to wtedy tego typu prymitywi i frustraci zastanowią się przed... Nie wysokość kary a nieuchronność jest skutecznym odstraszeniem!
Też jestem za nie chronieniem wizerunku chuliganów, a wręcz takim po wyrokach kazałbym przez jakiś czas nosić (tak jak w Stanach) tablicę z napisem "że chuligan".
2013-11-13 12:26:22 (12 lat temu)
Na stronie od 2004 sierpień
21 lat 10 miesięcy 7 dni
Dodane: 3 października 2013, godz. 19:29:56
Autor zdjęcia: bonczek_hydroforgroup
Rozmiar: 1200px x 523px
0 pobrań
875 odsłon
5.4 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia bonczek_hydroforgroup
Obiekty widoczne na zdjęciu
Tęcza
więcej zdjęć (18)
Architekt: Julita Wójcik
Zbudowano: 2012
Zlikwidowano: 2015
pl. Zbawiciela
więcej zdjęć (310)
Dawniej: Rotunda