| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Na dachu dworca Wrocław Główny

proszę czekać...

... czyli tam, gdzie niewielu z Was miało okazję postawić swoją stopę!

Film został nakręcony pamiętnego dnia 10 kwietnia 2010 roku w godzinach 10 - 12... Na filmie zobaczycie ujęcia z najwyższego punktu na dachu budynku dworca Wrocław Główny, poddasze oraz dworcową halę w ostatnim dniu kiedy można ją było obejrzeć przed rozpoczęciem remontu. Zapraszam zatem do wycieczki do miejsca, które wielu z nas doskonale zna ale nie koniecznie od tej mniej reprezentacyjnej strony.

Skomentuj artykuł
I ja tam byłam! Po dwóch latach, już pod koniec remontu.
2012-09-03 22:59:24 (13 lat temu)
 
do Danuta B.: ... no i chyba przyznasz sama, że się sporo tam zmieniło :) Fajnie by było zajść tam z aparatem i kamerą - już po remoncie.
2012-09-03 23:21:17 (13 lat temu)
  
do Neo[EZN]: Ciekawy filmik, dobrze i w ten sposób uwieczniać zwłaszcza trudno dostępne miejsca. Interesująco się także ogląda końcówke: homo fotographus na żerowisku ;-)
2014-01-31 21:31:19 (12 lat temu)
   
do Maciej S.: Najlepsze jest to, że na dworzec można było przyjść z aparatem od wielu lat a nagle jednego dnia wszyscy zaczęli tam robić zdjęcia tak jakby wcześniej dworzec był zamknięty :)
2014-01-31 21:45:07 (12 lat temu)
    
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet