starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Jakieś pomysły?
2013-12-05 23:15:08 (12 lat temu)
esski
+10 głosów:10
70 lat od chwii zrobienia zdjęcia.... nie widzę sensu aby tak zakrochmalić tym ludziom w ten sposób twarze. Dla każdego z nas jest to po prostu kolejne zdjęcie, tak jak kolejnym jest codzienne śniadanie czy wiadomości TV. Jak znam życie, nawet ci którzy ich kiedys znali, albo tu nie zaglądają albo już im wsio rybka,
2013-12-05 23:42:45 (12 lat temu)
do esski : Takie zdjęcie dostaliśmy. Chodzi o rozpoznanie kościoła,a nie ludzi.
2013-12-06 07:51:20 (12 lat temu)
esski
+6 głosów:6
do mamik: Dziwi mnie to, aby po 70 latach od zrobienia zdjęcia żył jeszcze ktoś kto by tych ludzi tu uwiecznionych pamiętał i byłby mógł z tego aferę zrobić.... no ale.... widać tak ma być... lepsze to zdjęcie , jak żadne....
2013-12-06 07:54:09 (12 lat temu)
Krzyś_
+2 głosów:2
Mam propozycję dla Właścicielki: błyskawiczna identyfikacja miejsca w zamian za zdjęcie bez bohomazów.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2017-06-13 22:28:23 (9 lat temu)
do Krzyś_: Propozycja obejmuje również:
(to inny kościół)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2017-06-14 11:00:00 (9 lat temu)
do Krzyś_: In this photo, the main thing is architecture, not people's faces. A faces can be done in Photoshop in one minute. You did not recognize this photo, because you do not know where this church is!
2017-08-02 10:34:13 (8 lat temu)
do Moses: Zapewniam, że rozpoznałem miejsce wykonania tego zdjęcia. Kościół stoi do dziś (w przeciwieństwie do kościoła na drugim zdjęciu).
2017-09-03 12:39:04 (8 lat temu)
Krzyś_
+4 głosów:4
do Krzyś_: A w sumie czemu nie: Kostel Panny Marie Sedmibolestné, Bohumin Skřečoň.
Dbam tylko o wygląd tego forum: gdyby każdy wystawiał bohomazy, to się tu zrobi groteska.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2017-09-03 14:10:23 (8 lat temu)
Brawo! Byłem kiedyś w Skrzeczoniu ale nie rozpoznałem tego.
2017-09-03 19:12:54 (8 lat temu)
do Krzyś_: Dzięki za identyfikację. Zdjęcie dostaliśmy takiej formie więc takie je wrzuciłem, mieliśmy rozpoznawać budynek a nie ludzi ;-)
2017-09-03 22:01:33 (8 lat temu)
Krzyś_
+1 głosów:1
do mamik: Nie kasujcie zdjęcia - może w przyszłości wejść do działu "Zaolzie".
2017-09-06 10:38:06 (8 lat temu)
do Krzyś_: Zgadza się, dlatego nie kasuję nie jednego ani drugiego.
2017-09-06 10:39:28 (8 lat temu)
Krzyś_
+4 głosów:4
do mamik: Zdjęcie w domku.
2018-02-20 13:25:00 (8 lat temu)
mamik
Na stronie od 2004 wrzesień
21 lat 9 miesięcy 3 dni
Dodane: 5 grudnia 2013, godz. 23:11:35
Rozmiar: 879px x 1300px
5 pobrań
6599 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia mamik
Obiekty widoczne na zdjęciu
kościoły, katedry, kaplice
Zbudowano: 1912-1924
ul. 1 Maja (1. máje)
więcej zdjęć (74)