starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 5.41

Kresy Propaganda PRL-u

26 kwietnia 2009 , Ulica Skoczyńskiego w Stalowej Woli. Identyczny stan panuje obecnie w grudniu 2013.

Skomentuj zdjęcie
kaziu
+1 głosów:1
Wygląda na to że komuniści zeszli do podziemia.
2014-01-02 20:19:46 (12 lat temu)
do kaziu: Jeśli taki stan panuje przez ostatnie 4 lata - to świadczy o jakości wykonania czasów PRL-u.
2014-01-02 20:38:10 (12 lat temu)
do Andrzej G: Widok jest aktualny do dzisiaj - to ulica Skoczyńskiego - dawniej Waryńskiego. Takie perełki są w bliskiej odległości od pałacu prezydenta miasta. Są jeszcze napisy na blokach w śródmieściu " chłopi spółdzielcy umacniajcie wasze zespołowe gospodarstwa" - naprzeciw lokum prezydenta. Słabo widoczne - z lat 50-tych ale jak jest silne słońce - widać. Stalowa Wola miała być drugą Nową Hutą. Po części się to udało. Prawie wszyscy mieszkańcy to chłopi i chłoporobotnicy z dalszych i bliższych wiosek. Czyli tzw. proletariat...
2014-01-03 20:07:50 (12 lat temu)
do mozetsmozets: A da się zrobić aktualne zdjęcie? Bo to małe strasznie.
2014-01-03 20:11:18 (12 lat temu)
do mamik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-01-07 18:58:28 (12 lat temu)
esski
+1 głosów:1
do mozetsmozets: Rozmiem iż zamierzasz wymienić zdjęcie.
Jesli nie, to nie czytaj
jeśli - tak
to.
idź na spacer, zrób zdjęcie
po spacerze przerób go na 1400pixeli
otwórz stare zdjęcie
idź do edytuj - choose file, wybierz nowe zdjęcie ze swego kompa -> submit i po krzyku
2014-01-07 19:04:29 (12 lat temu)
do mozetsmozets: Edytuj u góry po prawej, wczytaj ponownie nowe zdjęcie i klawisz submit.
2014-01-07 19:11:14 (12 lat temu)
do mamik: Po prawej lub na górnym marginesie - w nowym szablonie ;)
2014-01-07 19:15:44 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): No racja, wielość szablonów trochę utrudnia komunikację ;-)
2014-01-07 19:18:35 (12 lat temu)
do mamik: Sam się dziś na tym złapałem opisując Piotrowi edycję ;)) Stary szablon człek lepiej pamięta ;))
2014-01-07 19:31:20 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-01-08 12:58:04 (12 lat temu)
do mozetsmozets: Jeśli wiesz jaki obiekt przedstawia zdjęcie, które chcesz dodać to musisz go poszukać. W miastach są ulice, do ulic przypisane budynki itp. Np. . Jak odnajdziesz obiekt to w pasku u góry masz "dodaj zdjęcie". To jest początek, potem otwiera sie okno i rozpoczyna się procedura dodawania zdjęcia.
2014-01-08 13:59:01 (12 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ubiegłaś mnie Zosiu, własnie zacząłem pisać :))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2014-01-08 14:09:31 (12 lat temu)
Prezydent miasta na moją osbistą prośbę zadziałał po linii służbowej.Całe okno jest teraz zasłonięte płytą paździerzową od zewnatrz. Tak że szybko można te płytę zdjąć i będzie tak jak było. To podziemie jest własności prywatnej i prezydent formalnie nie może nic nakazać. Czyli ja na własnej działce mogę wystawić hasła propagujące komunistów , nazistów , faszystów, antysemitów , powiesić sztandar NSDAP w ogródku, i nikt mi nic nie zrobi ? ( Czy tak?). A może komunistyczne hasła , sierp i młot wolno tylko Adolfa nie wolno, Stalina można ? Chyba można.
2017-12-31 21:59:30 (8 lat temu)
mozetsmozets
Na stronie od 2013 październik
12 lat 8 miesięcy 15 dni
Dodane: 14 grudnia 2013, godz. 20:45:02
Autor zdjęcia: mozetsmozets
Rozmiar: 640px x 480px
3 pobrania
2154 odsłony
5.41 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia mozetsmozets
Obiekty widoczne na zdjęciu
Propaganda PRL-u
więcej zdjęć (131)