starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.45

Kresy woj. dolnośląskie powiat milicki Baranowice Baranowice (Neu Barnitz) - polsko-niemieckie przejście graniczne (nieczynne)

23 września 2007 , Baranowice. Zabytkowy szlaban sprzed II wojny światowej.

Skomentuj zdjęcie
Neo[EZN]
+1 głosów:1
Niezłe odkrycie. Faktycznie może on pochodzić sprzed 1939 roku? Tu była linia kolejowa czy teren prywatny?
2013-12-26 20:37:11 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Granica między Wielkopolską a Dolnym Śląskiem przecinająca główną drogę prowadzącą przez wieś.
2013-12-27 14:23:20 (12 lat temu)
do marcin łukowiak: Za duży rozmiar pliku, szczególnie przy tak kiepskiej jakości. Regulamin się kłania.
2013-12-27 15:51:48 (12 lat temu)
Zabytkowy - bo wpisany na oficjalną listę konserwatora zabytków ? czy też zabytkowy tylko dlatego, iż ma więcej jak 10-20 lat? Bo jeśli to drugie, to wiek tego nie stanowi, widać to było i będzie widać choćby we wrocku, gdzie w tym roku i poprzednich latach wyburzano wiele budynków, choćby młyn "Sułkowice"
2013-12-27 16:23:34 (12 lat temu)
2013-12-27 16:57:08 (12 lat temu)
do mag : Coś pięknego! Czyli to jest dawny szlaban graniczny między Polską a Niemcami z 1920 roku!!! Fantastyczny unikat - dzięki za zdjęcie! Dopiszę je do granic II RP.
2013-12-27 19:45:30 (12 lat temu)
marcin łukowiak
Na stronie od 2013 grudzień
12 lat 6 miesięcy 4 dni
Dodane: 26 grudnia 2013, godz. 16:52:31
Rozmiar: 1200px x 1600px
Aparat: Canon PowerShot A550
1 / 200sƒ / 2.6ISO 4006mm
8 pobrań
3348 odsłon
5.45 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia marcin łukowiak
Obiekty widoczne na zdjęciu