starsze
Linia kolejowa nr 191 Goleszów – Wisła Głębce
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 21 głos | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
palo
 
Coś dla Augiasza :)
2013-12-28 22:22:12 (12 lat temu)
Napewno DO jedzie do kopca.
2013-12-28 22:33:13 (12 lat temu)
czesil
 
Czy to nie jest końcowy odcinek przed stacją Wisła Głębce ?
2016-02-08 22:07:34 (10 lat temu)
paulus60
+1 głosów:1
do czesil: Nie sądzę. Wg mnie na tym zdjęciu pociąg minął centrum Wisły i ulicę Jana Sztwiertni i jedzie równolegle do ul. Kolejowej, która mniej więcej na tej wysokości dziś łączy się z ul. 1 Maja. Pociąg wkrótce osiągnie stację Wisła Dziechcinka. Zdjęcie wykonano w okolicy dzisiejszej ul. Bocznej. W głębi zdjęcia, niewyraźny masyw Wielkiej Czantorii (995 m n.p.m.). Przed Czantorią wzniesienie Wierch Skalnity (762 m n.p.m., lokalnie i obiegowo zwany Skolnity). Porównaj mój opis z planem miasta. :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcd
2016-02-09 09:58:49 (10 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do paulus60: A więc chodzi o to miejsce
2016-02-09 12:28:51 (10 lat temu)
paulus60
+1 głosów:1
do czesil: Tak, nawet drzewa są te same. :) Widać też tarczę i krzyż św. Andrzeja. Ulicy kolejowej jeszcze nie ma. Główną ulicą centrum jest dzisiejsza 1 Maja.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcd
2016-02-09 12:57:42 (10 lat temu)
czesil
 
do paulus60: Więc, gdzie to zdjęcie przypisać, by nie leżakowało w niezidentyfikowanych?
2016-02-09 21:10:42 (10 lat temu)
do czesil: Linia kolejowa 191 Goleszów - Wisła Głębce. Tak myślę.
2016-02-09 21:47:23 (10 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
do paulus60: Tak jest!
2016-02-10 16:12:50 (10 lat temu)
esski
Na stronie od 2009 październik
16 lat 8 miesięcy 7 dni
Dodane: 28 grudnia 2013, godz. 0:08:22
Rozmiar: 1466px x 938px
13 pobrań
2840 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia esski
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 1888-1933
Więcej informacji o linii:
Linie kolejowe w Polsce
więcej zdjęć (10)