starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6

Kresy Zdjęcia do instrukcji (ukryte)

Lata 1933-1939 , Zdjęcie zrobione w Dolnej Austrii, ale pokazuje jak wyglądał obóz dla budujących autostrady. Podobne były na dolnośląskim odcinku autostrady.

Skomentuj zdjęcie
WW
+3 głosów:3
2011-02-26 20:48:21 (15 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
+4 głosów:4
Wiem - to jest już w opisie -zdjęcie do artykułu o autostradzie
2011-02-26 20:55:51 (15 lat temu)
Hellrid
+3 głosów:3
Zrobi ktoś porządek z opisem lub ze zdjęciem :) (do usunięcia) - zdjęcie to Austria, Weissenbach, Mödling :)
2013-09-25 23:58:47 (12 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do Hellrid: Pooooszło ;)
2013-09-26 00:33:43 (12 lat temu)
† Festung
+3 głosów:3
Nie rozumiem: dlaczego ingerujecie w artykuł Bonczka? Bonka dobre prawo do licentia poetica. Nie podoba mi ta bolszewicka czujność.
2013-09-26 13:40:24 (12 lat temu)
Danuta B.
+1 głosów:1
Szkoda, że bonczek po identyfikacji zdjęcia nie zmodyfikował opisu. ZNaczy jego wina, bo ktoś beknąć musi...:).
2013-09-26 16:10:58 (12 lat temu)
† Festung
+3 głosów:3
do Danuta B.: Nie zgadzam się. Zdjęcie zamieszczone w artykule może nie mieć podeń żadnego opisu, może on być najzwyczajniej sekwencją artykułu. Na stronie jest znacznie więcej do zrobienia pożytecznej roboty, niż tropienie fotek w artykułach. Na miejscu Bonka byłoby mi po prostu przykro. O to chodzi?
2013-09-26 16:21:33 (12 lat temu)
Danuta B.
+1 głosów:1
do † Festung: No dobra, to ja zmodyfikuję ten opis, by było jasne:).
2013-09-26 16:36:57 (12 lat temu)
† Festung
+2 głosów:2
do Danuta B.: OK.
2013-09-26 16:40:15 (12 lat temu)
pawulon
+4 głosów:4
do † Festung: To powiedz mi Adamie dlaczego było widoczne w "Dolnośląskie - zdjęcia niezidentyfikowane"? Takie zdjęcia do artykułów daje się jako ukryte, i widoczne są jedynie w artykułach, a nie na normalnych stronach ze zdjęciami. Ja takich dodałem wiele, i żadnego nie widać tam gdzie nie powinno.
2013-09-26 17:40:57 (12 lat temu)
Danuta B.
+2 głosów:2
do pawulon: Ja odpowiem - całą winę zwalamy na bonczka:).
2013-09-26 17:43:32 (12 lat temu)
WW
+2 głosów:2
do pawulon: Pawulon ma rację, problem nie jest w zdjęciu do artykułu, tylko jego przypisaniu do Dolnego Śląska, które wprowadza ludzi w błąd.
2013-09-26 18:51:49 (12 lat temu)
† Festung
+5 głosów:5
do pawulon: Jest pytanie, jest odpowiedź, bo Ordnung muß sein: nie wiem, widać Bonk miał chwilę słabości. Nie powód to, by walić z najcięższych armat. Z wieczornymi decyzjami byłbym ostrożny, lepiej poczekać rana:)
2013-09-26 19:49:15 (12 lat temu)
pawulon
+2 głosów:2
do † Festung: Bonczek miał na to czas od 26 lutego 2011, wtedy już wiedział że to Austria i zdjęcie jest do artykułu.... ale przez dwa lata nie zrobił z tym nic, więc ja zrobiłem.
2013-09-26 19:57:09 (12 lat temu)
Hellrid
+3 głosów:3
do † Festung: Przepraszam, że się tak wciąłem ;) jednak cenie sobie pewien porządek i Ordnung muß sein jak najbardziej muss sein. Zdjęć niezidentyfikowanych jest multum, przybywają w zastraszającym tempie ;). Chociaż je ukryjcie lub podpiszcie lepiej... a ja wrócę do opisywania ;).
2013-09-26 20:22:29 (12 lat temu)
do Hellrid: Tu masz ciekawy przypadek do rozpatrzenia:
2013-09-26 20:37:04 (12 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Czy to jest ta kamienica?
2013-09-26 20:37:59 (12 lat temu)
Neo[EZN]
+2 głosów:2
do pawulon: Bonczek mógł przegapić albo mogło się mu nie chcieć tak jak każdemu z nas - kto będzie miał ochotę - zrobi porządek :)
2013-09-26 20:52:45 (12 lat temu)
pawulon
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Takoż i zrobiłem mości Panie ;)
2013-09-26 21:17:14 (12 lat temu)
Neo[EZN]
+2 głosów:2
do pawulon: No i super - komu się chce i ma odwagę - niech poprawia :)
2013-09-26 21:36:26 (12 lat temu)
Na stronie od 2004 sierpień
21 lat 10 miesięcy 6 dni
Dodane: 30 września 2007, godz. 13:41:05
Rozmiar: 709px x 436px
1 pobranie
7412 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia bonczek_hydroforgroup
Obiekty widoczne na zdjęciu
TU ZNAJDUJĄ SIĘ SCREENY WYKORZYSTANE DO ARTYKUŁÓW POMOCY I INNYCH RZECZY. SĄ UKRYTE WIĘC ICH NIE WIDAĆ.