|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1933-1939 , Zdjęcie zrobione w Dolnej Austrii, ale pokazuje jak wyglądał obóz dla budujących autostrady. Podobne były na dolnośląskim odcinku autostrady.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 30 września 2007, godz. 13:41:05 Źródło: Zbiory - bonczek /hydroforgroup Rozmiar: 709px x 436px
1 pobranie 7412 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia bonczek_hydroforgroup Obiekty widoczne na zdjęciu Zdjęcia do instrukcji (ukryte) więcej zdjęć (38) TU ZNAJDUJĄ SIĘ SCREENY WYKORZYSTANE DO ARTYKUŁÓW POMOCY I INNYCH RZECZY. SĄ UKRYTE WIĘC ICH NIE WIDAĆ. |