| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wrocław Główny - robi się! Luty 2011

proszę czekać...

Prace na dworcu Wrocław Główny 1 lutego 2011 roku

Skomentuj artykuł
zuf
 
Lepiej niech oni się streszczają bo są w głebokiej dup.... Za niecałe dwa miesiące będzie rok od rozpoczęcia remontu a oni się kopią z dwoma peronami... nie wspominając już o wciąż nie zburzonym schronie. Zesrają się a nie zdążą na Euro...
2011-02-11 23:48:48 (15 lat temu)
 
do zuf: Dosyć dużo już zrobili ale te prace nie są tak spektakularne jak roboty wykończeniowe. Mam na myśli nowe stropy, instalacje podziemne, wzmocnienia fundamentów - tego nie widać a takie coś zabiera sporo czasu i pracy.

Znajoma osoba zadała mi pytanie - co lepsze - zrobić wszystko na szybko na Euro 2012 czy zrobić lepiej ale ciut później? :)
2011-02-12 00:22:28 (15 lat temu)
  
zuf
 
do Neo[EZN]: Dlatego właśnie nie napisałem nic o pracach wewnątrz bo wiem, że tam nie widać postępu bo robią te stropy itd. Ale hale peronowe.. Są 4. Mija już prawie rok a oni jeszcze jednej nie skończyli. Łatwo sobie policzyć kiedy skończą pozostałe jak będą to robić w takim tempie. Z bunkrem, może się mylę, ale też są daleko w tyle. Oni przecież dopiero co ściany zaczynają rozwalać...
Dla mnie to wygląda tak, że znów PKP odwali skandal...
2011-02-12 10:30:48 (15 lat temu)
   
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet