starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 5.43
Skomentuj zdjęcie
Ta fotka też zapewne długo wśród nas nie powisi. Gdybyś tak pominąl ten autobus i wrzucił zdjęcia tych widocznnych w tle blokowisk ....
2014-04-28 17:30:44 (12 lat temu)
do esski : Są już u nas autobusy i tramwaje? Czemu ma znikać? Są gorsze fotki, które są, a nie powinny być.
2014-04-28 17:32:16 (12 lat temu)
Autobus tak, ale na drugim planie (nawet nie musi być Mercedes).
2014-04-28 17:40:44 (12 lat temu)
do Hellrid: Oczywiście że są, sam takie wrzucam i będę wrzucać, ale zdjęcia współczesnego taboru nie są tak serdecznie witane ( takie sito utrzymuje się wśród nas od wielu lat) Poza tym, jak widzę, kotuś raczy nas fotkami wielkości znaczka pocztowego, 1024pix to dobry rozmiar na MojaFotka.com.pl tam lub SweetFocia.pl
2014-04-28 17:44:33 (12 lat temu)
do esski : W takim razie, wystarczy nam jedna aczkolwiek duża fotka.
2014-04-28 17:49:11 (12 lat temu)
Andrzej Olejnik
Na stronie od 2013 kwiecień
13 lat 2 miesiące 12 dni
Dodane: 26 kwietnia 2014, godz. 2:38:46
Autor zdjęcia: Andrzej Olejnik
Rozmiar: 1500px x 1125px
2 pobrania
1834 odsłony
5.43 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Andrzej Olejnik
Obiekty widoczne na zdjęciu
Autobusy w Zielonej Górze
więcej zdjęć (11)
ul. Osiedle Śląskie
więcej zdjęć (3)