starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 5.6

Kresy woj. dolnośląskie Wrocław Szczepin ul. Legnicka Wiadukt kolejowy

22 maja 2014 , Południowy przyczółek wiaduktu po skuciu tynków. Czemu mogą służyć te otwory?

Skomentuj zdjęcie
Albo drenaż albo zakotwienie.
2014-05-28 12:17:48 (12 lat temu)
Hellrid
+1 głosów:1
Starsze niemieckie mosty dość często miały robione otwory minerskie na wypadek przymuszenia do wysadzenia, ale to nie wygląda...
2014-05-28 12:39:58 (12 lat temu)
Wiadukt ma numer adresowy? Coś tu chyba nie tak.
2014-05-28 13:57:07 (12 lat temu)
To mi nie wygląda na przedwojenną robotę, druga strona owszem
2014-09-05 18:51:41 (11 lat temu)
do skrzypa: Ten przyczółek powstał zapewne pod koniec lat 70. w czasie przebudowy Legnickiej - drugi jest stary - poszerzyli po prostu stary wiadukt.
2014-09-05 19:04:57 (11 lat temu)
Otwory wykonane chyba przez dwa położone na siebie tą samą stroną profile metalowe, podobne do tych, które dziś wbija się w ziemię, kiedy np. chce się ustabilizować teren wokół jakiegoś wykopu
Też myślałem o odwodnieniu, ale coś za dużo tych otworów i za duże są, teren wokół na podmokły nie wygląda, więc może to są wpusty do ewentualnego wstawienia tam poziomo końcówek stalowych belek, w prawo i wykonania na tej bazie stropu czyli przykrycia tunelu, choć to też bez sensu, bo on takowe już ma. Ale mogło być jakieś uzasadnienie do innego lub własnego stropu. Z drugiej strony taki strop umieszczony by był dość nisko, wręcz za nisko w stosunku do poziomu gruntu ...
Na miejsca do mocowania reklam to nie wygląda, choć kto wie? Moze ktoś przewidywał najpierw osadzenie na tej ścianie jakiejś drewnianej konstrukcji, a dopiero potem płyty i klejenie plakatów czy reklam?
Na punkty do mocowania opraw oświetleniowych też to nie wygląda.
Ostatni pomysł to kwestia technologii, czyli co jest po lewej stronie tego muru? Bo moze tam też jest jakaś betonowa konstrukcja, która się np. opiera na "naszej ścianie" - wtedy te otwory to by były jakby dziury-piloty do sprzęgnięcia tego muru z jakąś konstrukcją podziemną umieszczoną po lewej stronie tej ściany
2014-09-05 19:59:11 (11 lat temu)
Zaraz zaraz, a może to są otwory mocujące prostopadłą("balkonową") powierzchnię, podobną jak tutaj: ?
Choć jej nie ma, to błędy na budowach się zdarzają, ktoś podczas szałowania tego muru spojrzał nie na ten rysunek co trzeba ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2014-09-05 20:03:12 (11 lat temu)
do Stenek: Gdyby to były otwory dla tego chodnika to wystarczyłby raczej jeden rząd... hm...
2014-09-05 20:41:40 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: No może i tak, wszak budowlańcem nie jestem ;-)
2014-09-05 21:14:38 (11 lat temu)
Neo[EZN]
Na stronie od 2001 wrzesień
24 lat 9 miesięcy 13 dni
Dodane: 22 maja 2014, godz. 20:40:43
Autor zdjęcia: Neo[EZN]
Rozmiar: 1550px x 1034px
1 pobranie
938 odsłon
5.6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN]
Obiekty widoczne na zdjęciu
wiadukty i estakady
Wiadukt kolejowy
więcej zdjęć (42)
ul. Legnicka
więcej zdjęć (2552)
Dawniej: Friedrich Wilhelm Strasse, Frankfurter Strasse
Najstarszy odcinek ulicy (od pl. 1. Maja) pokrywa się z biegiem dawnej drogi biegnącej w stronę Brandenburgii i Saksonii. Była to wtedy główna droga Przedmieścia Mikołajskiego. Około XVI w. ulica byla luźno zabudowana a po obu jej stronach rozciągały się ogrody. Gwałtowny rozwój nastąpił po zdobyciu Wrocławia przez wojska francuskie na początku XIX wieku. Wtedy zaczęły powstawać pierwsze kamienice. Od lat 70. XIX w. w związku ze zwiększeniem urbanizacji przedmieścia zabudowa została jeszcze bardziej zagęszczona. W XX wieku stanowiły ją już głównie kamienice czynszowe o różnym standarcie. Przy ulicy były to okazałe budynki dla bogatszych zaś oficyny zamieszkiwali głównie biedni pracownicy pobliskich fabryk. Odmienna zabudowa charakteryzowała młodszy odcinek ulicy. Były to głównie budynki z lat 20. w rejonie Szczepina i Popowic.
Omawiając nazwę ulicy trzeba zaznaczyć, że na obecną ul. Legnicką składają się dwie przedwojenne ulice:

- Friedrich-Wilhelm-Str. od pl. 1. Maja do pl. Strzegomskiego. Patronem był pruski król Fryderyk Wilhelm III (1770-1840)

- Frankfurterstr. od pl. Strzegomskiego do ul. Na Ostatnim Groszu. Nazwa pochodziła od miasta Frankfurt nad Odrą, w stronę którego ulica prowadzi. Do ok. 1910 r. ten odcinek był częścią szosy berlińskiej (Berliner Chaussee).

W 1945 r. zabudowa tej szerokiej, reprezentacyjnej ulicy została zrównana z ziemią. Przez rok ulica już na całej długości (od pl. 1. Maja do ul. Na Ostatnim Groszu) funkcjonowała pod nazwą ul. Lignickiej. W tym roku skorygowano nazwę miasta Legnica i od tego czasu obowiązuje obecna nazwa. W latach 70. wzdłuż ulicy wniesiono osiedla bloków z wielkiej płyty.