starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 5.97

Kresy woj. śląskie Ruda Śląska Dzielnica Bielszowice ul. Szkolna Gimnazjum nr 14 im. prof. Jana Karskiego

Lata 1967-1969 , Szkoła Tysiąclecia w Bielszowicach, dzielnicy Rudy Śląskiej, obecnie Gimnazjum nr 14 im. prof. Jana Karskiego (identyfikacja: "maniek").

Skomentuj zdjęcie
maniek
+1 głosów:1
Obecne Gimnazjum nr 14 im. prof. Jana Karskiego ul. Szkolna 22
2014-08-14 20:12:34 (11 lat temu)
do maniek: Pięknie dziękuję. Zdjęcie przypisane, opis zmieniony.
2014-08-14 20:25:26 (11 lat temu)
Petroniusz
Na stronie od 2010 kwiecień
16 lat 2 miesiące 26 dni
Dodane: 25 lipca 2014, godz. 10:37:13
Rozmiar: 1500px x 931px
Aparat: CanoScan LiDE 110
8 pobrań
3691 odsłon
5.97 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Petroniusz
Obiekty widoczne na zdjęciu
Dawniej: Szkoła Podstawowa nr 17
Uchwałą Rady Miejskiej w Rudzie Śląskiej z 15 marca 1999 roku Szkoła Podstawowa nr 17 została przekształcona w rozpoczynające działalność 1 września 1999 roku Gimnazjum nr 14. Już w marcu dyskutowano o tym, jak najlepiej przygotować się do przyjęcia pierwszych gimnazjalistów, jak uczynić szkołę miejscem, w którym będą dobrze się czuli. Podkreślano, że powinna ona wprowadzać uczniów w świat wiedzy naukowej, wdrażać ich do samodzielności, pomagać w podejmowaniu decyzji dotyczących dalszej edukacji i przygotować do aktywnego udziału w życiu społecznym. W Gimnazjum nr 14 rozpoczęło naukę 114 uczniów z rejonu dotychczasowej Szkoły Podstawowej nr 17 i Szkoły Podstawowej nr 13 w Rudzie Śląskiej. Utworzono 4 klasy.
Źródło opisu:
ul. Szkolna
więcej zdjęć (11)