|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 5.97
Lata 1967-1969 , Szkoła Tysiąclecia w Bielszowicach, dzielnicy Rudy Śląskiej, obecnie Gimnazjum nr 14 im. prof. Jana Karskiego (identyfikacja: "maniek").Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 25 lipca 2014, godz. 10:37:13 Rozmiar: 1500px x 931px Aparat: CanoScan LiDE 110
8 pobrań 3691 odsłon 5.97 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Petroniusz Obiekty widoczne na zdjęciu Gimnazjum nr 14 im. prof. Jana Karskiego więcej zdjęć (5) Dawniej: Szkoła Podstawowa nr 17 Uchwałą Rady Miejskiej w Rudzie Śląskiej z 15 marca 1999 roku Szkoła Podstawowa nr 17 została przekształcona w rozpoczynające działalność 1 września 1999 roku Gimnazjum nr 14. Już w marcu dyskutowano o tym, jak najlepiej przygotować się do przyjęcia pierwszych gimnazjalistów, jak uczynić szkołę miejscem, w którym będą dobrze się czuli. Podkreślano, że powinna ona wprowadzać uczniów w świat wiedzy naukowej, wdrażać ich do samodzielności, pomagać w podejmowaniu decyzji dotyczących dalszej edukacji i przygotować do aktywnego udziału w życiu społecznym. W Gimnazjum nr 14 rozpoczęło naukę 114 uczniów z rejonu dotychczasowej Szkoły Podstawowej nr 17 i Szkoły Podstawowej nr 13 w Rudzie Śląskiej. Utworzono 4 klasy. Źródło opisu: ul. Szkolna więcej zdjęć (11) |