starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Jezeli wierzyc podpisowi to moze byc gdzies w Podgórzu.
2016-02-11 13:42:11 (10 lat temu)
do cracusiac: W Podgórzu nie ma takiego placu, tym bardziej takich nietypowych budynków.
2016-02-11 14:18:35 (10 lat temu)
do Hellrid: Moze, nie znam dobrze Podgorza, to przeciez takie "miasto" za Wisla. Zabudowa przypomina raczej jakies miasteczko na linii Krakow-Przemysl.
2016-02-11 18:10:22 (10 lat temu)
do cracusiac: Ja znam dobrze, bo mieszkam. Takie domy to raczej wschód.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: loit.
2016-02-11 18:31:31 (10 lat temu)
do Hellrid: Mialem dobrego kolege z Rynku Podgorskiego. Obecnie od lat w Niemczech.
2016-02-11 19:08:59 (10 lat temu)
Jacy
+4 głosów:4
Budynek z prawej widać tu:
2025-09-26 10:02:52 (9 miesięcy temu)
yani
+1 głosów:1
do Jacy:
Brawo, przypisane.
2025-09-26 13:05:05 (9 miesięcy temu)
ylooC
+2 głosów:2
do Jacy: Brawo! 11 lat!
2025-09-26 21:34:02 (9 miesięcy temu)
esski
Na stronie od 2009 październik
16 lat 8 miesięcy 7 dni
Dodane: 3 listopada 2014, godz. 5:26:24
Rozmiar: 999px x 793px
2 pobrania
940 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia esski
Obiekty widoczne na zdjęciu
Rozpoznane poza Polską
więcej zdjęć (4)