starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 5.77

Kresy woj. śląskie Zabrze Centrum Południe ul. Wolności Browary Górnośląskie w Zabrzu

19 września 2010 , Eksponat na wystawie w hali muzealnej - browary Górnośląskie w Zabrzu

Skomentuj zdjęcie
Piotrze, Ty wiesz że jest "nagonka" na przenoszenie zdjęć do "Przedmiotów" ... ??? Musisz się liczyć ze zaraz jakiś nadgorliwy Pan Administrator wywali Ci zdjęcie tej "kraty" do przedmiotów albo nawet na Śmietnik ... ??? Pozdrawiam
2026-05-25 22:40:10 (miesiąc temu)
yani
+6 głosów:6
do sawickimarcin:
To jest eksponat w muzeum, ale żeby to zrozumieć to trzeba mieć kilka szarych komórek i do tego być trzeźwym.
2026-05-25 22:54:44 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: ??? Jesteś bardziej chamski niż myślałem ...Uderz w stół a nożyce się odezwą ... Nadgorliwy "Administrator" ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: fragment
2026-05-25 22:56:45 (miesiąc temu)
fantom
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Uporczywie siejesz ferment i szczujesz. Dostajesz ostrzeżenie.
2026-05-25 22:57:17 (miesiąc temu)
yani
+1 głosów:1
do sawickimarcin:
Zawszę staram się dostosować do poziomu rozmówcy.

Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-05-25 22:58:37 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: Tak jak ja. Nie używam słów których mógłbyś nie zrozumieć. Nie zwykłem starszym ludziom robić przykrości.
2026-05-25 23:00:44 (miesiąc temu)
Desperado
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Miałeś limit 1 zdjęcia, masz od teraz 0.
2026-05-25 23:01:49 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do Desperado: Przez całą moją historię pobytu na FP nie mieliśmy kontaktu ... Teraz to nadrobiłeś ... Zaczęło się chyba od tych nieistniejących kamienic na Kilińskiego 60 które Ty widziałeś a ja nie ... Odwet ... ? Zemsta ... ??? Awansowałeś do najbardziej przeze mnie lubianych Osób na FP ... Dzięki.
2026-05-25 23:09:39 (miesiąc temu)
fantom
+5 głosów:5
do sawickimarcin: Nikogo nie obchodzi kogo lubisz a kogo nie. Jeśli się nie uspokoisz dostaniesz blokadę konta. Uprzedzam.
2026-05-25 23:11:37 (miesiąc temu)
do sawickimarcin: Tyle zdjęć mi się rozpłynęło, a ile się jeszcze rozpłynie. Tu są "cudotwórcy" zdjęcia znikają ale licznik nie maleje. Jeden z czołowych "administratorów" mi to wytłumaczył na czym to polega. Tu nie chodzi o jakość zdjęć tylko zwykła złośliwość wielkich adm.
2026-05-26 06:28:26 (miesiąc temu)
piotr brzezina
Na stronie od 2011 listopad
14 lat 7 miesięcy 17 dni
Dodane: 25 stycznia 2015, godz. 10:49:00
Autor zdjęcia: piotr brzezina
Autor: piotr brzezina ... więcej (4412)
Rozmiar: 1600px x 1051px
Licencja: CC-BY-NC-ND 3.0
Aparat: NIKON D3000
1 / 10sƒ / 3.5ISO 10018mm
3 pobrania
643 odsłony
5.77 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia piotr brzezina
Obiekty widoczne na zdjęciu
browary
Dawniej: Oberschlesische Bierbrauerei Aktien Gesellschaft vormals L.
ul. Wolności
więcej zdjęć (3463)
Dawniej: Kronprinzenstraße
Ulica Wolności w Zabrzu (dawniej Kronprinzenstrasse), główna ulica miasta, biegnąca od granicy zachodniej miasta z Gliwicami do wschodniej z Rudą Śląską. Jedna z najdłuższych ulic w Polsce. Ulica stanowiąca główną arterię rozwijającego się miasta na początku XX w. Przy ulicy Wolności mieściło się (lub mieści do tej pory) kilka najważniejszych zakładów przemysłowych, między innymi Kopalnia Zabrze (Kopalnia Królowa Luiza), Browar Zabrze, Huta Redena (obecnie zakłady Powen SA). Przy ulicy Wolności znajdują się także trzy kościoły. Na całej długości wzdłuż ulicy biegnie linia tramwajowa, z torowiskiem w jezdni lub poza nim. W centrum ulica wyłączona z ruchu kołowego stanowi reprezentacyjny deptak miejski, połączony z placem Wolności. Zabudowa ulicy Wolności jest zróżnicowana. Najbardziej zwarta w części śródmiejskiej, z kamienicami z przełomu XIX i XX w.

Źródło: [ Wikipedia]. Autorzy: [ Wikipedyści]. Licencja: [ CC-BY-SA-3.0].