|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 17 głosów | średnia głosów: 5.51
4 lutego 2015 , Karczma z salą taneczną oddana do użytku w listopadzie 1913 roku. |
Nie chce mi się wierzyć, że w końcu odnalazł się ten długo poszukiwany w Opolu budynek 2015-02-06 19:28:36 (11 lat temu)
do foxi: Niesamowite. Budynek niewiele się zmienił ale przeraża mnie to, że to mogą być jego ostatnie miesiące :(( Taka historia, takie piękne zdjęcie a jak źle pójdzie to zostaną tylko te zdjęcia bo pamięć przepadnie razem z ludźmi... 2015-02-06 21:22:48 (11 lat temu)
|
|
Na stronie od 2013 marzec
13 lat 3 miesiące 23 dni |