|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6
17 lutego 2015 , Podczas budowy Mostu Rędzińskiego oraz estakady wycięto sporo starych drzew w Lesie Pilczyckim po czym zebrano je w kilku miejscach, obwiązano i tak zostały do dziś. Czy ktoś wie dlaczego tak zrobiono ?Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 28 lutego 2015, godz. 20:13:28 Autor zdjęcia: skrzypa Rozmiar: 1000px x 1500px Aparat: NIKON D5300 1 / 250sƒ / 8ISO 25018mm
1 pobranie 763 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia skrzypa Obiekty widoczne na zdjęciu
Las Pilczycki więcej zdjęć (25) Dawniej: Pilsnitzer Wald Informacje na Dzielnica Kozanów więcej zdjęć (49) Dawniej: Kosel W granicach Wrocławia od 1928 r. |