|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1964-1966 , Bytom. "Staw w parku im. gen. Karola Świerczewskiego." Pocztówka RUCH.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 1 kwietnia 2015, godz. 20:45:00 Źródło: Zbiory prywatne - piotrzoc Autor: J. Kosidowski ... więcej (9) Rozmiar: 1600px x 1104px
16 pobrań 1688 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia PEŻ Obiekty widoczne na zdjęciu
Staw Południowy - Staw Łabędzi więcej zdjęć (110) Dawniej: Schwanen Teich Park Miejski im. Franciszka Kachla więcej zdjęć (60) Zbudowano: 1870 Dawniej: Stadtpark / Park im. Świerczewskiego ul. Parkowa więcej zdjęć (847) Dawniej: Im Stadtpark |