starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6

Kresy woj. śląskie Katowice Załęże ul. Pośpiecha Pawła

7 kwietnia 2015 , Kładka dla pieszych nad torami między ul Pośpiecha a ul Pukowca

Skomentuj zdjęcie
Kiedyś,jeszcze wiele lat po II wojnie, tu był most drogowy wiodący na bliźniaczy,nieistniejący już nasyp po drugiej stronie torów.
2018-10-28 09:17:53 (7 lat temu)
Był wiadukt jeszcze na rzełomie lat 60/70, w stanie rozsypujący się i zamknięty dla ruchu kolowego, służący jako kładka dla pieszych. Po jego wyburzeniu przez kilka lat nie było przejścia przez tory w tym miejscu, kładkę istniejącą obecnie wybudowano w 1979r.
2019-03-03 19:08:09 (7 lat temu)
ireneusz1966
Na stronie od 2014 kwiecień
12 lat 2 miesiące 18 dni
Dodane: 8 kwietnia 2015, godz. 9:10:24
Autor zdjęcia: ireneusz1966
Rozmiar: 1700px x 1275px
Aparat: DMC-FZ8
1 / 400sƒ / 8ISO 1006mm
1 pobranie
607 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia ireneusz1966
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Pośpiecha Pawła
więcej zdjęć (136)